Pages

Categories

Search


Із потеплінням двоколісних побільшало на дорогах.

Із потеплінням двоколісних побільшало на дорогах.

by
Березень 12, 2015
ІНФОРМАЦІЯ
No Comment
З приходом весни розпочався новий сезон для мотоциклістів та скутеристів. Водії автомобілів добре знають, що із цими малолітражними двоколісними транспортними засобами потрібно бути дуже обачним, бо досить часто ними керують неповнолітні.

Крім того, майже кожен скутерист їздить без шолома. Також більшість мопедів чи скутерів не оснащені звуковими сигналами, а в темну пору доби чи при обмеженій видимості водії часто забувають вмикати фару та задній ліхтар. Бувають випадки, коли скутеристи їздять тротуарами та пішохідними доріжками. І головне – майже кожен другий водій мопеда чи скутера керує цим транспортом без документів. При цьому основною причиною трагедій  на дорозі стає незнання елементарних Правил дорожнього руху та керування у нетверезому стані.

Шановні водії мопедів та скутерів, будьте пильними та уважними, адже дорога помилок не пробачає! Пам’ятайте, що Ваш транспорт менш захищений, ніж автомобілі. Користуйтеся шоломами та дотримуйтесь безпечних інтервалів і дистанцій, відмовтесь від ризикованих маневрувань, в темну пору доби не забувайте про використання одягу з світлоповертальними елементами. Дбайте про своє життя!

 Служба автомобільних дорігЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *