Pages

Categories

Search


Змінено розклад руху потяга Львів – Здолбунів

Змінено розклад руху потяга Львів – Здолбунів

by
Жовтень 27, 2015
ІНФОРМАЦІЯ
No Comment

У зв’язку із переходом на зимовий час Львівська залізниця змінила розклад руху деяких потягів, у тому числі і електропотяга Львів – Здолбунів.

Поїзд № 6096 Львів – Здолбунів що відправлятиметься зі Львова о 18.10 год,
Підзамче – 18.21-18.23,
Підбірці – 18.31-18.32,
Борщовичі – 18.42-18.43,
Задвір’я – 19.00-19.01,
Красне – 19.18-19.20,
Ожидiв – 19.41-19.54,
Заболотцi – 20.08-20.09,
Броди – 20.22-20.23,
Радивилiв – 20.32-20.33,
Рудня – 20.56-20.57,
Верба – 21.07-21.08,
Кам’яниця – 21.22-21.23,
Дубно – 21.30-21.31,
Озеряни – 21.55-21.56,
Здолбунiв – 22.25 год.
з однохвилинною зупинкою на всіх зупиночних пунктах.



Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *