Pages

Categories

Search


На Радивилівщині пройшло свято писанкарства

На Радивилівщині пройшло свято писанкарства

by
Квітень 8, 2015
КУЛЬТУРА
No Comment

Як добре, що люди не забувають прекрасного звичаю – розписувати писанки! 7 квітня 2015 р., у свято Благовіщення Пресвятої Богородиці, у місцевій школі с. Крупець проходило Свято писанки.

Завдяки співпраці місцевого настоятеля прот. Ігоря Данилюка, з директором місцевої школи Приступою Олександром відбувся захід із розпису Великодньої писанки.

Більше 150 дітей взяли участь у святі. Майстер-клас з розпису писанки провела матушка Богдана Бабак, яка розповіла про історію походження і виникнення писанки, а також навчала діток писанкарству.

Клопітка дитяча робота принесла радість для малечі і внесла корективи у світогляд маленьких християнських сердець стосовно давніх і невмирущих традицій нашого українського народу.

Схожий захід відбувся в приміщенні Пляшівської середньої школи відбулося свято писанки під назвою «Розписи радості». Де за доброю традицією, на запрошення настоятеля Свято-Покровської парафії ієрея Михаїла Кобзяка, на свято прибули священики Радивилівського благочиння Рівненської єпархії УПЦ КП разом із дітьми недільних шкіл.

  3

2

1

4

Радивилівськое благочиння
Рівненської єпархії УПЦ КПЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *