Pages

Categories

Search


24 травня відбувся районний  фестиваль народного мистецтва «Надстирянська весна»

24 травня відбувся районний фестиваль народного мистецтва «Надстирянська весна»

До мальовничого села Опарипси Бугаївської сільської ради  з’їхалися  колективи художньої самодіяльності та окремі виконавці району. Фестиваль був започаткований в рік проголошення незалежності України та обійшов ряд сіл  району. З часу свого існування фестиваль  не втратив своєї популярності, а навпаки розширив свою біографію.
Відкрили свято ведучі Галина Мирончук і Ксенія Просоліна та виступ народного аматорського ансамблю пісні «Забава» та дитячого зразкового ансамблю «Барвінок»  з композицією «Біла паляниця». Тепло вітали запальними танцями всіх присутніх танцювальний колектив дитячого зразкового ансамблю сучасного танцю «Калейдоскоп». Жартівливими номерами тішили глядачів народний аматорський театр мініатюр «Веселі куми»  та народного аматорського ансамблю сучасної пісні «7х5» . Радували своїми виступами народні аматорські колективи з с. Пустоіванного, с. Зарічного, с. Гаї-Ситенські, вокальний ансамбль «Ситнівчанка» клубу с. Гайки-Ситенські та вокальні ансамблі  клубів  сіл Опарипси, Полуничне,  Козин, с. Березини, с. Дружба, с. Гаї-Лев’ятинські, с. Михайлівки, с. Баранне, БК с. Крупець, тріо у складі Галини Шмандук, Валентини Бурделяк та Любові Федорчук клубу с. Сестрятин.

В приміщенні клубу та на дворі розмістилася виставка виробів народних умільців Бугаївської сільської ради, яку організовували бібліотечні працівники.       На завершення, організатори подякували учасникам свята за хороші  виступи, народним умільцям за чудові роботи, представлені ними, та побажали  усім міцного здоров’я та творчої наснаги.

 

РРДАЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *