Pages

Categories

Search


Навіщо учням конкурси?

by
Серпень 13, 2009
КУЛЬТУРА
No Comment

\"Вікторія    Серед різноманітних конкурсів, які здобули сталу популярність, чи не на першому місці конкурси краси. Але не раз ставилося питання: з якого віку варто залучати до них дівчат? І чи варто взагалі починати зі шкільних літ? Як на цьому фоні сприймати конкурси краси серед дітей середнього і молодшого шкільного віку?

 

    Відразу скажу, що в нашому загальноосвітньому ліцеї щодо цього утвердилася думка, що такі конкурси неповнолітніх красунь нічого поганого в собі не несуть, мало того – допомагають учням у самоутвердженні. Це підтверджує досвід: як-не-як, щорічно, з часу заснування закладу, проходять змагання «Міс Перлина ліцею», причому вже чимало літ вони мають, так би мовити, загальноміський статус, адже проводяться у районному будинку культури і збирають уболі–вальників з усіх навчальних закладів Радивилова, а іноді й навколишніх сіл.

    Серед різноманітних конкурсів, які здобули сталу популярність, чи не на першому місці конкурси краси. Але не раз ставилося питання: з якого віку варто залучати до них дівчат? І чи варто взагалі починати зі шкільних літ? Як на цьому фоні сприймати конкурси краси серед дітей середнього і молодшого шкільного віку?

    Відразу скажу, що в нашому загальноосвітньому ліцеї щодо цього утвердилася думка, що такі конкурси неповнолітніх красунь нічого поганого в собі не несуть, мало того – допомагають учням у самоутвердженні. Це підтверджує досвід: як-не-як, щорічно, з часу заснування закладу, проходять змагання «Міс Перлина ліцею», причому вже чимало літ вони мають, так би мовити, загальноміський статус, адже проводяться у районному будинку культури і збирають уболі–вальників з усіх навчальних закладів Радивилова, а іноді й навколишніх сіл.

  Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *