Pages

Categories

Search


Радивилів лише 30 років тому почав підростати

by
Серпень 6, 2008
СТАТТІ
No Comment

\"ГербЩе три десятки літ тому Радивилів (Червоноармійськ) не дуже-то був схожий на місто, от хіба що в ті ж часи, тільки трохи раніше, розчищена центральна площа виказувала задуми проектувальників забудови. Мабуть, найбільш «визначними» спорудами вважалися адмінбудинок райради, приміщення райвузла зв’язку, будинку побуту. З інших боків до майдану підступали одноповерхові житлові будинки, хоч існували вже й висотний елеватор комбінату хлібопродуктів, універмаг (старий), трохи врозсипку – 3-поверхова школа№1, 2-поверхові торговий комплекс райспоживспілки, музична школа, корпуси лікарні, кілька багатоквартирних двоповерхівок у центральній частині міста. Вони й сторювало колорит провінційного райцентру. У 1976 році здали в експлуатацію новий будинок культури.

Ще три десятки літ тому Радивилів (Червоноармійськ) не дуже-то був схожий на місто, от хіба що в ті ж часи, тільки трохи раніше, розчищена центральна площа виказувала задуми проектувальників забудови. Мабуть, найбільш «визначними» спорудами вважалися адмінбудинок райради, приміщення райвузла зв’язку, будинку побуту. З інших боків до майдану підступали одноповерхові житлові будинки, хоч існували вже й висотний елеватор комбінату хлібопродуктів, універмаг (старий), трохи врозсипку – 3-поверхова школа№1, 2-поверхові торговий комплекс райспоживспілки, музична школа, корпуси лікарні, кілька багатоквартирних двоповерхівок у центральній частині міста. Вони й сторювало колорит провінційного райцентру. У 1976 році здали в експлуатацію новий будинок культури.

Приїжджого автобус привозив до самого центру Червоноармійська. Тут була доволі обшарпана автостанція з туалетом на найбільш видному місці. Саме за ним і почали зводити перший у місті 5-повеховий житловий дім, на території колишніх складів райспоживспілки. Цей дім вивершили наприкінці 1977 року. А заселявся у 1988-му. Докладніше – у книзі про Радивилів Володимира Ящука.

 


no Responses

  1. anton

    Серпень 7, 2008, 11:54:39

    Що не кажіть, а Радивилів – цвіте і пахне 🙂 . І головне люди помічають, ви поглянте на голосування, пятеро користувачів похвалили Радивилів за охайні вулиці. Це справді так і є. Що правда не усі, але.
    Мені доводилося відвідувати і інші містечка побратими Радивилову. І скажу вам що то не допорівняння. Навідь такі відомі туристичні містечка як Сколе, Славськ, Моршин, там вулиці просто жахливі.
    От Радивилів справді наближається до Європейського міста. Ще би у центральній частині міста з архітектурою попрацювати. Маю на увазі зробити косметичний ремонт житлових будинків, бо уже з них плитка осипається. Замінити ту плитку якимось веселими сучасними малюнками 🙂Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *