Pages

Categories

Search


Давно відгриміли ті бої…

by
Березень 24, 2010
СТАТТІ
No Comment

\"\"    Давно відгроміли битви Великої Вітчизняної війни, переплавлені на метал танки та гармати, проте пам’ять про ці події, які відбувалися і на території нашого району, не згасає. 66 років тому на підступах до Бродів, де було сконцентровано величезну кількість німецько-фашистських військ та техніки, вели кровопролитні бої наступаючі частини Червоної Армії. Бої йшли з 19 березня до 11 липня 1944 року. У боях за Радивилів, Броди з обох сторін брала участь велика кількість боронетехніки, танків.

       \"\"Давно відгроміли битви Великої Вітчизняної війни, переплавлені на метал танки та гармати, проте пам’ять про ці події, які відбувалися і на території нашого району, не згасає. 66 років тому на підступах до Бродів, де було сконцентровано величезну кількість німецько-фашистських військ та техніки, вели кровопролитні бої наступаючі частини Червоної Армії. Бої йшли з 19 березня до 11 липня 1944 року. У боях за Радивилів, Броди з обох сторін брала участь велика кількість боронетехніки, танків.

 
У поєдинках біля Радивилова стояли на смерть артилеристи командира батареї, старшого лейтенанта П.Г.Стрижака, який загинув смертю хоробрих. Йому посмертно присвоїли високе звання Героя Радянського Союзу. Він похований на меморіалі Слави в Радивилові (поряд із Героями Радянського Союзу О.І.Волковенком, А.В.Демьохіним і М.Д.Маркеловим), усього тут покоїться майже 1,5 тисячі радянських солдатів та офіцерів, які загинули в березні 1944 року у боях за звільнення нашого району.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *