Pages

Categories

Search


Ремонт дороги з Немирівки до Гаїв-Лев\’ятинських обійдеться в 3,7 млн. грн.

by
Жовтень 15, 2013
НОВИНИ
No Comment

       \"\" Служба автомобільних доріг у Рівненській області провела тендер на ремонт трьох автодоріг Рівненщини. У всіх випадках виграло тернопільське ТОВ \”Техно-Буд-Центр\”. Загалом підприємство отримає понад 10 млн. грн. 
 Зокрема, на поточний ремонт двох кілометрів автомобільної дороги Немирівка — Гаї-Лев\’ятинські — Новоукраїнське у Радивилівському районі ТОВ \”Техно-Буд-Центр\” отримає понад 3,7 млн. грн.Служба автомобільних доріг у Рівненській області провела тендер на ремонт трьох автодоріг Рівненщини. У всіх випадках виграло тернопільське ТОВ \”Техно-Буд-Центр\”. Загалом підприємство отримає понад 10 млн. грн. 

 Зокрема, на поточний ремонт двох кілометрів автомобільної дороги Немирівка — Гаї-Лев\’ятинські — Новоукраїнське у Радивилівському районі ТОВ \”Техно-Буд-Центр\” отримає понад 3,7 млн. грн.
ТОВ «Техно-Буд-Центр» 25-27 вересня за результатами тендерів уклало угоди з на ремонт доріг Тернопільської та Рівненської областей на суму 15,29 млн. грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».
 Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *