Pages

Categories

Search


До пам\’ятного знака на хуторі Пороховня

by
Січень 30, 2014
НОВИНИ
No Comment

      \"\"У Радивилівському районі вшанували пам’ять жертв Голокосту з нагоди Міжнародного дня пам\’яті жертв Голокосту. Голова Радивилівської райдержадміністрації Анатолій Грисюк, голова Радивилівської райради Олександр Пастух, заступник голови Радивилівської райдержадміністрації Іван Кот, заступник Радивилівського міського голови Віктор Ісюк, представники громадськості та жителі району поклали вінки до пам’ятного знака жертвам Голокосту, який знаходиться на хуторі Пороховня Немирівської сільради. А.Грисюк зазначив, що Голокост – страшна трагедія, яка не повинна більш ніколи повторитися.

      \"\"У Радивилівському районі вшанували пам’ять жертв Голокосту з нагоди Міжнародного дня пам\’яті жертв Голокосту. Голова Радивилівської райдержадміністрації Анатолій Грисюк, голова Радивилівської райради Олександр Пастух, заступник голови Радивилівської райдержадміністрації Іван Кот, заступник Радивилівського міського голови Віктор Ісюк, представники громадськості та жителі району поклали вінки до пам’ятного знака жертвам Голокосту, який знаходиться на хуторі Пороховня Немирівської сільради. А.Грисюк зазначив, що Голокост – страшна трагедія, яка не повинна більш ніколи повторитися. (За повідомленням сайту РДА).
 

      ДОВІДКА. У Радивилові з приходом німецьких фашистів уже 4 липня 1941 р. було розстріляно 27 євреїв. Масові вбивства їх в області почалися в травні 1942 р. 29 травня 1942 р.. у Радивилові було розстріляно 1350 чоловік. Організатором цих убивств був штурмбанфюрер СС д-р Пютц. Розстріли продовжувалися до осені 1942 року – головним чином біля хуторів Пороховня і Глинянка (нині Радивилівського району).Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *