Pages

Categories

Search


У Радивилові тепер є свій Ляшко

У Радивилові тепер є свій Ляшко

by
Вересень 30, 2014
НОВИНИ
No Comment

Отож, тепер в Радивилові є свій Ляшко. Виявляється колишній голова Радивилівської держадміністрації перед виборами у Верховну Раду вирішив змінити своє прізвище.

Пропонуємо нашим читачам ознайомитися із статтею, яка була недавно опублікована на Рівненському веб-ресурсі “Рівне Вечірнє”.

Колишній голова Радивилівської райдержадміністрації, а нині 45-річний директор ТОВ “Юридична фірма “Адвокат і закон” Олег Бернацький перед виборами змінив прізвище і зареєструвався у 154-му окрузі Рівненщини (південні райони області) як кандидат Олег Ляшко. Від одіозного народного депутата Олега Ляшка його відрізняє лише по батькові: радивилівчанин Васильович, а інший Ляшко — Валерійович.

Олег Бернацький-Ляшко прокоментував «РВ», чому він вирішив змінити прізвище:

— Я не менший патріот, ніж Олег Валерійович. А ось Ляшко — це моє родове прізвище, тому ще питання, у кого можуть бути претензії. Вирішив змінити прізвище Бернацький, бо корені покликали. А у Верховній Раді з Олегом Валерійовичем, думаю, ми знайдемо спільну мову. Мені його ідеї подобаються.

Я іду у Верховну Раду, бо хочу бути народним депутатом і впевнений, що зроблю для своїх виборців не менше, ніж інші кандидати. Зрештою, переконаний, що у своєму окрузі я переможу, бо конкурентів у мене немає. Валентин Королюк багато зробив для своїх виборців, але люди за нього ще раз не проголосують. А більше нема й за кого.

Якщо стану народним депутатом, то, в першу чергу, 1,5 млн. грн., які мені виділять на оплату житла у Києві (до слова, пан Бернацький-Ляшко і так живе у Києві. — ред.), виділю на своїх виборців в окрузі: роздам інвалідам та людям похилого віку.

До слова, на Олега Бернацького нещодавно були заведені корупційні справи, колишній голова РДА навіть подавав позов проти України до Європейського суду з прав людини. Суди в Україні він виграв, за його словами. Щодо Європейського, то рішення, як повідомив Олег Бернацький-Ляшко, вже є, але він його поки що не оприлюднюватиме.

Додамо, що на запитання, по чиїй лінії у родині Бернацьких було прізвище Ляшко, кандидат відповідати не захотів.

Зазначимо також, що Олег Валерійович Ляшко до парламенту йтиме на чолі своєї Радикальної партії. У 2012 році він потрапив до парламенту як кандидат-мажоритарник.

P. S.

Ходять плітки, що справжній Ляшко дуже ревно ставиться до використання свого прізвища іншими громадянами України і вже вислав свою команду міцних хлопців для усунення непорозуміння у використанні прізвищ.


no Responses

 1. Олена Остапенко

  Жовтень 12, 2014, 11:43:55

  Я цього разу буду голосувати за Олега Ляшка -він є справжній українець та патріот.Я схвалюю його дії та позиції!
        СЛАВА  УКРАЇНІ!
 2. CАНЯ РОЗУМНИЙ

  Жовтень 11, 2014, 20:35:58

  Коментар видалено за порушення правил.
   
  Нагадуємо що
   
  На сайті суворо заборонено:
  – повідомлення, не відносяться до змісту статті або до контексту обговорення;

  – образа і загрози в адресу відвідувачів сайту;

  – в коментарях забороняються вирази, що
  містять ненормативну лексику, принижують людську гідність, розпалюють
  міжнаціональну ворожнечу;

  – спам, а також реклама будь-яких
  товарів і послуг, інших ресурсів, ЗМІ або подій, що не відносяться до
  контексту обговорення статті.

 3. Наталка

  Жовтень 10, 2014, 16:54:06

  ХАМЕЛЕОН ПАСКУДНИЙ! ПРОСТІШИМИ СЛОВАМИ – КОЗЕЛ! НЕВЖЕ В ОКРУЗІ ЗНАЙДУТЬСЯ ТАКІ НЕРОЗУМНІ, ЩО ПРОГОЛОСУЮТЬ ЗА ЦЬОГО НЕВІГЛАСА? ГАНЬБА БЕРНАЦЬКОМУ!

 4. Читач

  Вересень 30, 2014, 23:21:46

  Львівська газета \”Високий Замок\” дала свій коментар


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *