Pages

Categories

Search


Перемоги Антона Споровця

by
Липень 30, 2008
НОВИНИ
No Comment


Антон Споровець У нашого обдарованого юного кік-боксера є шанс уже найближчим часом отримати звання майстра спорту. Антон СПОРОВЕЦЬ – кандидат у майстри спорту, цьогорічний чемпіон України з кік-боксингу серед до­рослих.


Антон Споровець
Антон СПОРОВЕЦЬ – кандидат у майстри спорту, цьогорічний чемпіон України з кік-боксингу серед до­рослих.

Здібності радиви­лів­сь­кого хлопця, який уже перейшов в 11 клас за­гальноос­віт­ньо­го ліцею, давно помі­­тили у спортив­ному сві­ті. Виховується він у фізкультурній сім\’ї, ба­тько – кандидат у май­стри спорту з насті­льного тенісу, фут­бо­ліст. Антон займа­ється кік-боксингом із шести ро­ків. Багато для його спортивного станов­ле­н­ня зробили тренери І.За­мятін, Н.Луків, дуже допомагає в організації його по­їз­док на змагання президент клубу \”Імпульс\”, депутат райради В.Забрідній.

З 2000 року Антон Споровець не раз ставав пе­ре­можцем першості України з кік-боксингу. А цього року осо­бливо успішними виявилися його виступи на першості в Дніпропетровську і чемпіонаті в Луцьку. Кілька років то­му виборював перемоги на міжнародних змаганнях у Дебрецені (Угорщина), на першості Європи в Львові і Ужгороді.

У нашого обдарованого юного кік-боксера є шанс уже найближчим часом отримати звання майстра спорту. Активний він і в громадських заходах свого навчального закладу.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *