Pages

Categories

Search


Радивилівського художника визнали в Німеччині

by
Серпень 4, 2008
НОВИНИ
No Comment


Р.ВоронкоРостислав ВОРОНКО – професійний художник, чиї картини відомі не тільки в Україні, а й у Німеччині, де з 2000 року постійно працює в творчій майстерні мистецько-культурного центру Бург-Бєсков, у кількох містах проводив персональні виставки: \”Маленьке чудо\”, \”Природа в імпресіонізмі\”, \”Природа в світлі й фарбах\”, \”Відкриття\” тощо, брав участь у художньому пленері гравюри. Загалом на рахунку художника майже десяток персональних вис­тавок у різних містах Німеччини.


altРостислав ВОРОНКО – професійний художник, чиї картини відомі не тільки в Україні, а й у Німеччині, де з 2000 року постійно працює в творчій майстерні мистецько-культурного центру Бург-Бєсков, у кількох містах проводив персональні виставки: \”Маленьке чудо\”, \”Природа в імпресіонізмі\”, \”Природа в світлі й фарбах\”, \”Відкриття\” тощо, брав участь у художньому пленері гравюри. Загалом на рахунку художника майже десяток персональних вис­тавок у різних містах Німеччини.

Ростиславу 35. Родом з Радивилова. Закінчив Ради­ви­лівську дитячу школу мистецтв і Львівську академію мис­тецтв (факультет декоративно-ужит­кового мистецтва). У 2002 – 2004 роках працював на кафедрі кераміки цієї ж академії. З творчістю Ростислава Воронка знайомі і ради­­вилівці: він представляв свої картини у будинку культури і в районному істо­ричному музеї.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *