Pages

Categories

Search


Юнаки врятували немовля

by
Серпень 8, 2008
НОВИНИ
No Comment

Умить дитячий візочок зрушив з місця – і стрімко з горбочка поїхав до озера. Не встиг ніхто й отямитися, як дитяча коляска пішла під воду. А в ній же дитина. Першими, за якісь долі секунди, оговталися двоє друзів – десятикласники Богдан Ящун та Роман Костюк.

Минула субота, коли православні християни відзначали свято Іллі, ледь не став фатальним для однієї із сімей з Башарівки. Всі пам’ятаємо, яким жарким був цей день, тож чимало людей проводили його поблизу води.

На башарівському ставку також було велелюдно. Під вечір залишилися біля води тільки діти. Приїхала до гурту і 12-річна Наталя Б. з 9-місячною сестричкою. Дитя спало у візочку, а Наталя тим часом розважалася разом з іншими: купалася, грала в ігри.

Умить дитячий візочок зрушив з місця – і стрімко з горбочка поїхав до озера. Не встиг ніхто й отямитися, як дитяча коляска пішла під воду. А в ній же дитина. Першими, за якісь долі секунди, оговталися двоє друзів – десятикласники Богдан Ящун та Роман Костюк. Меткі і відчайдушні юнаки кинулися до води. Спробували витягнути коляску, яка вже пішла під воду. Перша спроба, на жаль, виявилася невдалою – коляска зачепилася чи то за корч, чи за щось інше. Хлопці і тут не розгубилися – вирішили витягнути з води дівчинку, а вже потім і візок.

Та знову невдача – маля було прив’язане до візка. Як уже хлопцям вдалося вирішити це питання, мабуть, і для них виявилося дивною, але щасливою неспо­діванкою. Пере­лякане дитинча, і це головне, було врятоване, а юнаки, не чекаючи на подяки батьків, скромно пішли додому, ніби не вони кілька хвилин тому врятували жит­тя, яке могло б обірватися, тільки недавно почавшись.

Тож Богдан і Роман можуть стати претендентами на присвоєння звання «Герой-рятівник» 2008 року.

Зоя Войтків.

(Газета «Прапор перемоги», Радивилів, 8 серпня).Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *