Pages

Categories

Search


Крупецькі стегенця кращі від заморських

by
Серпень 20, 2008
НОВИНИ
No Comment

\"alt\"    Ситуація з виробництвом і реалізацією курятини на ринку України кардинально міняється у зв’язку із завезенням такої ж про­дук­ції з американського континенту, яка продається дещо дешевше. Що­­до цього існує багато суджень. Деякі чиновники стверд­жують: якщо заокеанська продукція вияв­ляється дешевшою за нашу, виходить, що наші от­римують надприбутки.

    Комерційний директор агрокорпорації «Крупець» Вадим Варфалюк на прохання кореспондента «Радивилів.net» ділиться думками про сьогоднішню ситуацію на ринку курячих стегенець. Як відомо, бройлерна фабрика в Крупці – одна з найбільших на Західній Україні. Місцева продукція відома в різних регіонах країни. І ось з’явилася небезпека вибити її з колії не зовсім оправданими діями київських чиновників. Вадим Володимирович вважає:

\"alt\"    -Ми розвиваємося досить динамічно – і завдяки цьому оплата праці наших працівників є однією з найбільших в області. З року в рік ми збільшуємо відрахування в бюджет України, як приклад: тільки при ввезенні технологічного обладнання з-за кордону сплачуємо ПДВ більше 1 млн. грн. на рік.І в розвитку Радивилівського району агро­корпорація «Крупець» відіграє важливу роль, скажімо, за 8 місяців року у надходженнях до місцевого бюд­жету відрахування із крупецької фірми складають понад 10 відсотків.


no Responses

 1. rosolovsky

  Серпень 22, 2008, 15:35:24

  А ти пробував дома курей дермьом годувати? Великі виросли?
  Хай краще в Україні годують українським дерьмом чим в штатах американським дерьмом. Хоча відомо що крупецькі кури набагато безпечніше їсти ніж американські.

 2. consumer

  Серпень 22, 2008, 09:47:53

  Яка різниця між заокеанською курятиною і крупецькою? Тільки ціна. А то що курей дерьмом годують і тут і там. то і так ясно. Попробують в домашніх умовах виростити ( без хімії). Так що , як не крути, а заказна статейка.

 3. rosolovsky

  Серпень 22, 2008, 08:54:34

  При чому тут заказуха, на кожен товар є свій покупець. Ну то їжте заокеанські стегенця по дещо нижчим цінам, а я буду купляти крупецькі по дещо вищим.

 4. consumer

  Серпень 22, 2008, 04:18:13

  Заказуха повна.Знижуйте ціни і боятись буде нічого.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *