Pages

Categories

Search


Місцевий розвиток, зорієнтований на громаду

by
Вересень 4, 2008
НОВИНИ
No Comment

Колись нас довго на­магалися виховувати ко­лек­тивістами, організовуючи піонерські та комсомольські організації, колгоспи, спо­живчу кооперацію, а проте вже майже два десятиріччя за законами капіталістич­ного розвитку стаємо дедалі більше розрізненими та скептичними. І ось диво­ви­жа: розвинені країни (капі­та­лісти), віднаходячи спон­сорські кошти, навер­тають нас до колективізму. Кажуть, саме в цьому за­порука де­мократії, бо чекати з моря погоди, тобто ви­конання всіх обіцянок ви­соких київських і невисоких місцевих чинов­ників, – якщо справа й не марна, то розрахована на дов­­го­терпеливих.

П’ять сільрад нашого району (Добриводська, Дружбівська, Жовтнева, Іващуківська і Рідківська) ввійшли в число тих в Україні, які виграли конкурс і отримали право взяти участь у здійсненні проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», що фінансується Європейською комісією і співфінансується та впроваджується Програмою розвитку ООН.

Передбачено, що на кожну з цих сільрад буде виділено по 10 тисяч доларів США від проекту, але не на сільраду як орган само­вря­дування, а на місцеву гро­мадську організацію, якщо таку з ініціативи самих жителів сіл вдасться сфор­мувати і відповідним чином зареєструвати для здійс­нення програми (проекту) кошторисною вартістю в 100 тисяч гривень.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *