Pages

Categories

Search


\”Ходоки\” під Тарасовим прапором

by
Вересень 6, 2008
НОВИНИ
No Comment

\"alt\"Волинський шевченкознавець Руслан Теліпський ініціював проведення оригінальної акції «Тарасів дороговказ», у рамках якої відбувається піша хода з Луцька до Канева. Акція, що розпочалася 24 серпня від пам’ятника Тарасу Шевченку біля Волинського національного університету, присвячена 17-й річниці Незалежності України і триватиме протягом місяця. Завітали \”ходоки\” і в Радивилів. Та багато хто був розчарований…

\"alt\"Волинський шевченкознавець Руслан Теліпський ініціював проведення оригінальної акції «Тарасів дороговказ», у рамках якої відбувається піша хода з Луцька до Канева. Акція, що розпочалася 24 серпня від пам’ятника Тарасу Шевченку біля Волинського національного університету, присвячена 17-й річниці Незалежності України і триватиме протягом місяця.

Загалом ідея акції підтримана ради­ви­лів­цями, серед яких були й заступник голови районної ради М.Петрушок, голови місцевих осередків: \”Прос­віти\” – М.Будько, Това­риства репресованих і реа­білітованих – Т.Куделко. 

Того ж дня, тільки вже у післяобідню пору, акція «Тарасів дороговказ» про­довжилася біля Шевченкого джерела у селі Пусто­іванному.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *