Pages

Categories

Search


Щорічний велопробіг пройде цими вихідними у Радивилові – Велодень 2015

Щорічний велопробіг пройде цими вихідними у Радивилові – Велодень 2015

by
Травень 26, 2015
ВІДПОЧИНОК, МІСТО, НОВИНИ
No Comment

Велодень – всеукраїнська акція, яка об’єднує тисячі велосипедистів у спільному велопробізі центральними вулицями своїх міст. Зазвичай Велодень припадає на останні вихідні травня – у суботу або неділю. Так цього річ у Радивилові вело парад відбудеться у неділю 31 травня.
Щорічний велопарад збирає прихильників двоколісного транспорту з метою пропаганди здорового та активного способу життя та екологічної альтернативи міському авто, створення цивілізованих умов для велосипедистів у містах України. Учасники Велодня виступають за безпеку та взаємоповагу на дорогах.

Акція ніколи не була політичною і є проявом доброї волі велосипедистів Києва та України.

Офіційна спільнота в мережі facebook

veloden_radik

Правила руху у колоні
1. Рух здійснюється колоною у крайньому правому ряду.
2. Колона рухається без розривів і зупинок, крім випадків виникнення аварійних ситуацій і необхідного у зв’язку із цим пропуску транспортних засобів, що рухаються у перпендикулярному напрямку, а також на перехрестях у відповідності з сигналами регулювальника ДАІ, машини супроводу ДАІ.
В усіх випадках “голова” колони чекає на “хвіст”.
3. Колоною керує команда координаторів, виконання команд яких є обов’язковим для всіх учасників. Команди подаються жестами та/або голосом:
– піднята вгору рука означає “стоп”. На перехрестях ця команда подається таким чином, щоб розділити колону і зупинити її, не блокуючи перехрестя;
– вказівка напрямку означає “рухаємося у цьому напрямку”;
– помахи у напрямку руху під час зупинки означають “рухаємося далі”.
Команда, подана одним із координаторів жестом та/або голосом по рації або гучномовцю, має негайно дублюватися усіма координаторами колони усіма можливими способами.
4. Дії машини супроводу ДАІ (зупинка, старт, поворот) є керівними для координаторів та, через них, для всієї колони.
5. Повороти здійснюються у відповідності з указівками відповідального за проходження повороту координатора. Об’їзд координатор зліва заборонений.
6. Забороненими є:
– рух ближче, ніж у півтора метри від учасника спереду
– рух швидше, ніж 15 км/год – рух у більше, ніж три ряди
– усі види обгонів та перестроювання у колоні
– несподівані пришвидшення та гальмування
– виїзд за межі колони вліво та на тротуар
7. У разі виникнення аварійної ситуації (падіння учасника, поламка), найближчий до цього місця координатор зупиняє колону і вирішує аварійне питання у відповідності з обставинами. Інші координатори відповідають за зупинку колони та поділ її з метою розблокування бокових проїздів.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *