Pages

Categories

Search


Рятувальники ДСНС поповнили банк крові районної лікарні

Рятувальники ДСНС поповнили банк крові районної лікарні

by
Серпень 7, 2015
НОВИНИ
One Comment

Уже доброю традицією для рятувальників Державної служби України з надзвичайних ситуацій Рівненщини стало здавати кров для тих, хто її потребує.

04 серпня близько десятка працівників  7-ї державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Рівненській області завітали в Радивилівську  районну лікарню, щоб здати кров для поповнення банку крові районної лікарні. Успішно пройшовши медичний огляд та заповнивши усі документи  кожен рятувальник здав приблизно по 400 мілілітрів крові.

– Це не перша і не остання така акція, – розповідає тимчасового виконуючий обов’язки  начальника районного сектору ГУ ДСНС майор служби цивільного захисту Богдан Гетьман. Також ми активно допомагаємо для потерпілих громадян в різноманітних нещасних випадках, адже рятувальники – це фізично-розвинені та здорові люди.

 

ГУ ДСНС у Рівненській області


one Responses

  1. Ірина Перетятко

    Серпень 13, 2015, 00:11:20

    Дякую Гетьману Б.В. та працівникам ДСНС, що взяли участь в акції. Але кров потрібна постійно. У вівторок плануємо організувати здачу крові працівниками міліції. Якщо хтось має бажання зробити добру справу і здати кров , звертайтеся. т.0638006757 ІринаЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *