Pages

Categories

Search


Радивилівські волонтери допомогли військовим

Радивилівські волонтери допомогли військовим

by
Вересень 17, 2015
НОВИНИ
No Comment

Волонтери з Радивилова запропонували акцію з продажу національної символіки під час святкування Дня Незалежності. Усі зібрані кошти пішли на закупівлю речей вкрай необхідних військовим, що захищають нашу державу на сході. Так на зібрані кошти куплено одяг та предмети першої необхідності. Частину коштів спрямовано на закупівлю розгрузки для радивилівських бійців. І сьогодні всі закуплені речі було відправлено в зону антитерористичної операції.

Ініціатор акції радивилівський підприємець Сергій Ульянов каже: «Що в такий складний час кожен з нас мусить допомагати армії незважаючи на прорахунки вищих чинів українського війська, адже наші радивилівські хлопці, які в цьому точно не винні і часто потерпають від різних негараздів. Сьогодні завдання тилу забезпечити наших бійців усім необхідним, особливо це актуально в ситуації, коли держава нівелює це завдання.»

Радивилівські волонтери щиро дякують усім небайдужим жителям та гостям міста, які долучилися до цієї ініціативи та допомогли зібрати такі необхідні кошти для допомоги військовим.

 

rad_informЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *