Pages

Categories

Search


Якщо ми самі цього не зробимо, то ніхто не зробить це за нас!

Якщо ми самі цього не зробимо, то ніхто не зробить це за нас!

by
Вересень 28, 2015
НОВИНИ, РАДИВИЛІВЩИНА
One Comment

Our Rating

SOME NOTE ABOUT THIS REVIEW AND SCORE

Саме з таким лозунгом зібрались жителі села Іванівка Радивилівського району, щоб довести до ладу сільський ставок і річку Зарічок. З якої бере початок річка Пляшівка. Бо чекати допомоги від влади було безглуздо і надоїло вірити обіцянкам. Та й час зараз такий, що хочеться щоб настав мир, а все інше власними силами і допомогою небайдужих людей можна зробити.

Напевне більшість односельчан так би і не взялась за покращення ставка, якби не авторитетна і поважаюча людина не взялась за справу і не організувала жителів. Цією людиною став житель села Мацюк Віктор і його друзі. Бо саме він не словом, а ділом взялись за справу. Віктор організував людей, знайшов кошти на цемент, щебінь, пісок і все необхідне . Частину грошей здали не байдужі односельчани, які не тільки повірили йому і хотіли, щоб ловити рибу і відпочивати можна було в себе в селі, а не їздити десь далеко. Це суспільна справа і на благо громади.

Пам’ятаю, коли був малим хлопцем і з друзями ходили рибалити і купатись до себе на ставок. З часом він заріз, джерела замулились і всім стало байдуже до ставка, адже поблизу були інші ставки. Тому рік за роком від ставка залишилась назва і велике занедбане озерце. Але те, що зуміли зробити мої односельчани і я не стояв осторонь. Чесно кажучи мене приємно здивувало. Бо Віктор зорганізував людей так, що спільними зробили дуже багато і ще роблять. А сам: хтось приніс лопату, хтось бензопилу, хтось сокиру, хтось ще щось. І всі разом стали вичистили ставок, розкопали замулені джерела, бо у нашому ставку джерельна воду. Обрізали старі дерева, які майже попадали в ставок. Вичистили його, перенесли дамбу, залили фундамент біля дамби. Має бульдозер розрити глибше ставок, гроші на це здалися самі жителі. У планах зробити пляж з насипом піску і лавочками, щоб односельчани мали де активно відпочити і провести свій вільний час. А справжні рибаки, щоб мали де посидіти порибалити і дітвора,щоб не тільки сиділа в інтернеті, а й ловила рибу вудкою, як ми колись в дитинстві. І саме головне чекати дощів, щоб набралась в ставку вода, бо через значну посуху цього року ставок пересох.

Віктор Мацюк зумів організувати людей, дав цемент, щебінь, пісок та інші необхідне потрібне для покращення ставка. Його у селі поважають, бо він є патріотом і людиною не байдужою до чужих проблем і проблем села. Він є волонтером і неодноразово збирав і сам робив свій внесок допомогу для бійців на сході України, які воюють за нас. Та й не тільки збирав, а й возив на схід допомогу, неодноразово ставлячи своє життя під загрозу. Разом з меншим братом під час початку війни Росії і України записався добровольцем. Але з однієї сім’ї не можна забирати двох людей. Тому його менший брат Мацюк Ігор був добровольцем на війні що відбувається сході України. Де був поранений. Сам Віктор раніше їздив в Африку, де споруджував обороні стіні і бачив війну там. Але ніколи не міг подумати, що побачить війну в себе вдома на рідній Україні. Саме він і його брат є показником, що не на словах, а на ділі показують патріотизм і те, що не потрібно бути байдужим до чужих проблем.
Віктор говорить: « Якщо ми самі не зробимо і не покращимо ставка для себе і своїх дітей, то ніхто нам його не зробить. А, як зробимо, то жителі села Іванівка і не тільки зможуть активно відпочивати, купатись, рибалити на своєму ставку».

 

 

FBKXVGVRMv0

Бо ставки, які простяглись поблизу нашого села всі орендовані.

Потрібно відзначити, що села Іванівка зуміли власними силами зробити те, що ніяк не робилось. І коли вони бачили результат своєї праці, вони працювали ще краще і робили це на суспільне благо! Не пожаліли свого часу, зусиль і коштів зробили те про що не так давно і я не міг подумати і найголовніше подолали свою байдужість. І на заздрість всім тим критикам, які так і не найшли часу, або не захотіли зробити корисне для себе і для всіх ставок. Як завжди говорили а воно мені нащо? Велика заслуга Віктора Мацюка і всіх тих, хто не стали осторонь проблемі, а взялись від слів до діла і їхній результат праці вже видно. І це ще не кінець а тільки початок, бо коли люди стають не байдужі, вони всі разом можуть, щось змінювати на краще в єдності наша сила. І надіюсь саме разом ми зможемо змінити свою країну, владу і наше життя на краще! Але потрібно починати з малого. Ми вже почали, а що зробили ви?

Іван Долюк

DETAILED REVIEWS

Іван Долюк

0

OVERALL SCORE

0


one Responses

  1. Ірина Перетятко

    Вересень 29, 2015, 21:10:19

    Хлопці МОЛОДЦІ. Це приклад для інших.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *