Pages

Categories

Search


\”Свобода\” занепокоєна ситуацією, що склалася навколо районного музею

by
Листопад 13, 2008
НОВИНИ
No Comment


Свобода Районна організація Всеукраїнського об\’єднання «Свобода» занепокоєна ситуацією, що склалася навколо Радивилівського районного історичного музею. До приміщення, в якому знаходиться музей (м. Радивилів вул., Кременецька, 24) районне керівництво збирається переселити районну дитячу бібліотеку. Це призведе до зменшення виставкових площ музею.

Районна організація Всеукраїнського об\’єднання «Свобода» занепокоєна ситуацією, що склалася навколо Радивилівського районного історичного музею. До приміщення, в якому знаходиться музей (м. Радивилів вул., Кременецька, 24) районне керівництво збирається переселити районну дитячу бібліотеку. Це призведе до зменшення виставкових площ музею.
За словами директора музею Олесі Шикало, районна рада, яка є засновником музею, вже шість років поспіль не виділяла коштів на утримання музейних фондів та ремонт самого приміщення. Увесь цей час експонати зберігалися в неналежному стані, оскільки до будівлі музею не було підведене опалення. Звісно, за такої ситуації кількість відвідувачів музею не може бути значною.
Разом з тим, зміна адреси бібліотеки також на часі, бо вона знаходиться в Радивилівському будинку школярів, де окрім цього працює чимало різних гуртків, які також потребують відповідних умов.
Ситуацію, що склалася мають вирішувати депутати районної ради. Тому, Радивилівська районна організація Всеукраїнського об\’єднання «Свобода» прагне звернути увагу громадських організації та мешканців Радивилова до цієї проблеми.
Про це повідомили з прес-служби Радивилівської районної організації ВО «Свобода».Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *