Pages

Categories

Search


Уроки краєзнавства

by
Грудень 8, 2008
НОВИНИ
No Comment
Ці факти на уроках краєзнавства тісно пов’язуються з отриманими учнями знаннями на заняттях історії, географії, української літератури. Інноваційні методи вивчення історії краю включають збір ліцеїстами фактів з минулого своєї родини до найдавніших відомих їм колін, оформлення і коментування «дерева роду», тлумачення на основі сімейних переказів та словників значень прізвищ, які були в роду, з метою встановлення місця проживання предків, їх способу життя та професійної діяльності, особливостей характеру чи вдачі тощо.
Вивчення краєзнавства запроваджене відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 10 червня 2002 р. \”Про затвердження програми розвитку краєзнавства на період до 2010 року”. Цього навчального року краєзнавство вивчається у Радивилівському загальноосвітньому ліцеї у 8 класі впродовж 34 уроків – 1 урок на тиждень.
  Це дає змогу ознайомити учнів із цікавими фактами з історії краю більш повно порівняно з попередніми роками, коли предмет викладався лише впродовж 17 уроків. Програма авторська, розроблена Ящуком В.І., вона дістала належу оцінку в райвідділі освіти, що підтверджується фактом її опублікування у червневому випуску «Освітянського вісника», присвяченому головним чином краєзнавчій, зокрема козацькій, тематиці на уроках.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *