Pages

Categories

Search


Перемога радивилівських спортсменів.

by
Грудень 25, 2008
НОВИНИ
No Comment
\"alt\" Минулого тижня в Одесі відбувся міжнародний турнір з пауерліфтингу в дисципліні жим лежачи — Кубок Чорного моря. Змагання проходили під егідою Української бездопінгової федерації пауерліфтингу. У турнірі взяли участь 117 спорсменів з різних областей України, також приїхали позмагатися команди з Молдови та Грузії.
\"alt\"

Минулого тижня в Одесі відбувся міжнародний турнір з пауерліфтингу в дисципліні жим лежачи — Кубок Чорного моря. Змагання проходили під егідою Української бездопінгової федерації пауерліфтингу. У турнірі взяли участь 117 спорсменів з різних областей України, також приїхали позмагатися команди з Молдови та Грузії.
Взяли участь у змагання і представники Радивилова. Команда спортивного товариства «Атлант», яке тренується в спортивному залі районного центру соціальних служб для молоді, у складі семи спортовців привезла з Південної Пальміри аж шість нагород у різних вагових категоріях. Роман Береза, Михайло Лопатін, Роман Парійчук та Сергій Валецький здобули золоті нагороди, а Роман Береза став ще й рекордсменом України у своїй ваговій категорії. Геннадій Степанюк здобув срібло серед ветеранів та виконав норматив майстра спорту України. Єдину бронзову медаль виборов Сергій Михайлюк. Відзначився також і тренер команди — Андрій Фомін. Відтепер він суддя першої національної категорії. Отож, радивилівська команда таким вдалим виступом на Кубку Чорного моря зробила справжній новорічний подарунок усім любителям спорту.
Команда висловлює подяку голові Райдержадміністрації Полетку І.Й., міському голові Радивилова Карапетяну М.А., директору професійного ліцею Казміруку М.А., Варфалюку С.В., Миколайчуку М.Ф., Фоміну А.


no Responses

  1. EasyMan13

    Січень 20, 2009, 14:36:21

    Вы молодцы, спасибо!

    Спасибо, огромное!Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *