Pages

Categories

Search


Дух героїв-козаків вселяє патріотизм

by
Червень 11, 2010
НОВИНИ
No Comment

\"Пляшева\"     Дні вшанування пам’яті козаків та селян-повстанців – учасників Берестецької битви 1651 року – на початку червня вилилися в традиційні багатолюдні зібрання на Козацьких Могилах біля сіл Пляшевої і Острова. На території Свято-Георгіївського чоловічого монастиря, у соборі св. Георгія і біля храму-усипальниці та саркофагу з останками полеглих героїв, пройшло богослужіння за участю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета та єпископату і духовенства УПЦ КП. Провело свій черговий збір Волинське Козацтво, у його ряди прийнято поповнення, статус Радивилівського куреня підвищено до полку. На мітингах біля пам’ятного знака на місці одного з героїчних боїв козаків і біля острова Журавлиха виступали народні депутати України Тарас Стецьків, Юрій Прокопчук, відомі політики Олександр Скипальський, Олег Тягнибок та інші, представники Волинської Січі, професійні та самодіяльні художні колективи, гості з Польщі. Паломники оглянули експозиції музею Національного історико-меморіального заповідника «Поле Берестецької битви», поклали квіти до пам’ятника козакам та селянам-повстанцям.

.

\"Пляшева\"    Дні вшанування пам’яті козаків та селян-повстанців – учасників Берестецької битви 1651 року – на початку червня вилилися в традиційні багатолюдні зібрання на Козацьких Могилах біля сіл Пляшевої і Острова. На території Свято-Георгіївського чоловічого монастиря, у соборі св. Георгія і біля храму-усипальниці та саркофагу з останками полеглих героїв, пройшло богослужіння за участю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета та єпископату і духовенства УПЦ КП. Провело свій черговий збір Волинське Козацтво, у його ряди прийнято поповнення, статус Радивилівського куреня підвищено до полку. На мітингах біля пам’ятного знака на місці одного з героїчних боїв козаків і біля острова Журавлиха виступали народні депутати України, представники Волинської Січі, професійні та самодіяльні художні колективи, гості з Польщі. Паломники оглянули експозиції музею Національного історико-меморіального заповідника «Поле Берестецької битви», поклали квіти до пам’ятника козакам та селянам-повстанцям.

    У відзначенні Днів пам’яті козаків взяли участь голова райдержадміністрації Віталій Станкевич, голова районної ради Микола Савчук, заступники голови райдержадміністрації, депутати районної ради. Великий матеріал про це вшанування передало радіо «Свобода». У районній газеті \”Прапор перемоги\” вміщено фоторепортаж Костянтина ЛУКІНОВА.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *