Pages

Categories

Search


Нова газета у Радивилові

by
Жовтень 3, 2011
НОВИНИ
No Comment

\"\"

    Міська рада Радивилівщини відкриє свою «сурму». Нова газета відповідно носитиме назву «Сурми Радивилова». Поки що було утверджено статут видання і визначено співзасновників. Серед останніх — Радивилівська міська рада, громадська організація «Ми — радивилівці» (котра заснована з ініціативи голови міської ради) та ПП Михайлов Олег. Газета зможе вийти не раніше, ніж через місяць, — видання ще повинне пройти реєстрацію

\"\"

    Міська рада Радивилівщини відкриє свою «сурму». Нова газета відповідно носитиме назву «Сурми Радивилова». Поки що було утверджено статут видання і визначено співзасновників. Серед останніх — Радивилівська міська рада, громадська організація «Ми — радивилівці» (котра заснована з ініціативи голови міської ради) та ПП Михайлов Олег. Газета зможе вийти не раніше, ніж через місяць, — видання ще повинне пройти реєстрацію.

    — Ми виступаємо співзасновниками цього видання, — коментує керуючий справами міськвиконкому Сергій Гуща, — оскільки міській раді доводиться постійно розміщувати у ЗМІ рішення нормативно-правового характеру. А у тих виданнях, які нині існують, ціни зашкалюють. Ми пропонували газеті «Прапор перемоги» долучитися до їх співзасновників і допомагати фінансово, проте вони відмовилися. Тому для нас необхідно було шукати вихід у заснуванні нового видання. Окрім того, три газети на наш район — це не так вже й багато.

    Нагадаємо, що на Радивилівщині (одному з найменших районів області) виходить друком дві газети – «Радивилів POST» і «Прапор перемоги». Як знайде свого читача орган міськради, у останній не переживають. Газета має виходити раз на тиждень, розміром А3 на 4-8ст. Хто стане головним редактором і склад колективу визначатимуть після реєстрації проекту.

 


 

 

Рівне Вечірнє


no Responses

 1. Депутат

  Жовтень 26, 2011, 11:44:47

  У нас що, в Радивилові нема більш на що гроші тринькати? А де ж той пообіцяний дитсадок? Де нормальні дороги на околицях, не на вул. Тихій, яка зовсім не тиха, бо вона "мерська"?..

 2. Віталя Станкевич (Станок)

  Жовтень 16, 2011, 19:39:46

  Рэбята, назовытє єє "Вівчар", онп же будет для баранов, которие будуть читати ще одне державне ізданіє, составляємоє государственими задротами, озабоченими своїм службовим становищем. Там не будет ни правди, ни интереса – так, просажування Ваших державних кошт і драгоценного внимания! Мне вас жаль, я то зараз на Багамах, курю бамбук!

 3. Віталя Станкевич (Станок)

  Жовтень 15, 2011, 02:20:24

  Товарищи нам хватает джерел інформації, нам не хватає механізмов воспріятія. Вот такая фіговая правда!Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *