Pages

Categories

Search


А будинок культури – дискотечитиме!

by
Грудень 15, 2011
НОВИНИ
No Comment

     У райдержадміністрації відбулася апаратна нарада при голові райдержадміністрації О.Бернацькому за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних підрозділів міністерств і відомств, на якій розглянуто ряд питань функціонування органів влади в контексті життєдіяльності району, зміцнення правопорядку і законності.

     За підсумками наради О.Бернацький прийняв ряд доручень. Зокрема, заступник голови адміністрації О.Дідук, начальник відділу регіонального розвитку та будівництва адміністрації М.Максимів спільно з управлінням Держкомзему у Радивилівському районі (З.Погорілець) та управлінням економіки адміністрації (В.Краснопольський) мають провести інвентаризацію інвестиційно привабливих будівель, споруд, об’єктів незавершеного будівництва, земельних ділянок під рекреацію, промислову та громадську забудову та подати перелік інвестиційних пропозицій для включення у програму соціально-економічного розвитку району на 2012 рік. Начальнику відділу з питань фізичної культури та спорту адміністрації М.Тацію спільно з відділом регіонального розвитку та будівництва адміністрації слід розробити містобудівне та техніко-економічне обґрунтування проекту критого спортивного майданчика із штучним покриттям на стадіоні «Колос». Начальнику відділу освіти адміністрації І.Ковалевській доручено подати пропозиції щодо можливості розміщення у частині приміщення Радивилівської ЗОШ №2 дитячого дошкільного закладу. Начальник відділу культури і туризму адміністрації Т.Шуст із залученням суб’єктів підприємницької діяльності має організувати систематичне проведення культурно-розважальних молодіжних заходів у районному будинку культури, а РВ УМВС (В.Качан) в межах своїх повноважень має забезпечити контроль за дотриманням громадського порядку під час цих заходів.

     У райдержадміністрації відбулася апаратна нарада при голові райдержадміністрації О.Бернацькому за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних підрозділів міністерств і відомств, на якій розглянуто ряд питань функціонування органів влади в контексті життєдіяльності району, зміцнення правопорядку і законності.

     Насамперед керівник району поінформував, що минулого тижня відбулася нарада директорів загальноосвітніх закладів і завідуючих дитсадками, на якій відбулося рейтингове голосування щодо довіри начальнику райвідділу освіти І.Ковалевській. Його результати такі: «за» – 28 голосів, «проти» – 18, «утримались» – 3. Разом з тим у районі ще раніше було проведено комплексну перевірку ЗНЗ, в ході якої виявлено ряд порушень, які треба усувати. Зважаючи на службову записку куруючого освіту заступника голови адміністрації, О.Бернацький доручив керівнику апарату адміністрації В.Кушинському підготувати відповідне розпорядження.

     Також О.Бернацький поінформував, що на підставі відповідної службової записки буде проведено службове розслідування стосовно начальника відділу організаційно-кадрової роботи апарату адміністрації Л.Мартинюк. Для цього створено комісію у складі заступника голови адміністрації І.Кота (голова), керівника апарату адміністрації В.Кушинського, заступника керівника апарату адміністрації, начальника відділу внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Л.Орищиної.

     На нараді було заслухано звіти про виконання планів роботи за минулий тиждень начальника райфінуправління О.Мартинюк, начальника райуправління агропромислового розвитку О.Кухарьова, начальника відділу освіти І.Ковалевської, начальника відділу культури і туризму Т.Шуст, начальника райуправління Пенсійного фонду Г.Павлюка. Заступник голови райдержадміністрації І.Кот поінформував про хід передплатної кампанії в районі. Начальник Радивилівського відділення Дубенської ОДПІ Л.Федун доповідала про виконання попереднього доручення голови райдержадміністрації.

     За підсумками наради О.Бернацький прийняв ряд нових доручень. Зокрема, заступник голови адміністрації О.Дідук, начальник відділу регіонального розвитку та будівництва адміністрації М.Максимів спільно з управлінням Держкомзему у Радивилівському районі (З.Погорілець) та управлінням економіки адміністрації (В.Краснопольський) мають провести інвентаризацію інвестиційно привабливих будівель, споруд, об’єктів незавершеного будівництва, земельних ділянок під рекреацію, промислову та громадську забудову та подати перелік інвестиційних пропозицій для включення у програму соціально-економічного розвитку району на 2012 рік. Начальнику відділу з питань фізичної культури та спорту адміністрації М.Тацію спільно з відділом регіонального розвитку та будівництва адміністрації слід розробити містобудівне та техніко-економічне обґрунтування проекту критого спортивного майданчика із штучним покриттям на стадіоні «Колос». Начальнику відділу освіти адміністрації І.Ковалевській доручено подати пропозиції щодо можливості розміщення у частині приміщення Радивилівської ЗОШ №2 дитячого дошкільного закладу. Начальник відділу культури і туризму адміністрації Т.Шуст із залученням суб’єктів підприємницької діяльності має організувати систематичне проведення культурно-розважальних молодіжних заходів у районному будинку культури, а РВ УМВС (В.Качан) в межах своїх повноважень має забезпечити контроль за дотриманням громадського порядку під час цих заходів.


no Responses

 1. Владислав Лотовський

  Грудень 18, 2011, 17:16:14

  Нарешті додумались зробити дискотеку… А то ніби і місто, а піти- нема куди!!!

 2. Вчителі

  Грудень 17, 2011, 09:18:50

  Твоя, вибач, задниця теж постраждає – дочці-вчительці того самого ліцею плетуть лапті

 3. Влад

  Грудень 15, 2011, 22:05:41

  "Начальнику відділу освіти адміністрації І.Ковалевській доручено подати пропозиції щодо можливості розміщення у частині приміщення Радивилівської ЗОШ №2 дитячого дошкільного закладу."
  Знов та сама пісня. Не надоїло ж нашим рейдерам-законникам порушувати все, що тільки можна порушити. Є ж рішення районної ради про перенесення загальноосвітнього ліцею в ЗОШ №2.
  Ні,ради однієї задниці плюнемо і на це рішення?
  Новий рік на носі. "Радіотаксі" подано, пане директор.GO, з пляжу!Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *