Pages

Categories

Search


Страйкбол – стилізовано-воєнізована командна гра яка симулює військові дії

by
Квітень 3, 2008
НОВИНИ
No Comment

alt
Страйкбол (на західний манер airsoft) – це стилізовано-воєнізована командна гра яка симулює військові дії (прошу не плутати із пейнтболом, це різні речі!). Історія створення цієї гри веде до післявоєнної Японії. На сьогодні ця гра є дуже популярною у всьому світі і набирає величезної популярності в нашій країні. Під час гри відпрацьовуються різноманітні навички ведення локальних бойових дій, військової стратегії та тактики, командної взаємодії, навичок ведення прицільного вогню, і вміння швидко приймати рішення у обставинах максимально наближених до військових дій з метою виконання завдання командою, для загальної перемоги у грі. Зауважу, що страйкбольна зброя один в один схожа на справжню, що додає ще більшої правдивості грі. У страйкболі моделюються різні бойові сценарії гри (захоплення ворожої бази, диверсія в тилу ворога, пошук і знищення терористів, захоплення важливої VIP персони і доставка її на базу та безліч інших варіантів) , які проходять у різних місцевостях (лісовій, гірській, урбанізованій тощо). Як бачимо сценарії гри можуть бути різноманітні. В середньому гра триває 3 – 5 годин, але є й ігри які тривають і 10-15 годин, або навіть 2-3 доби! Все це залежить від сценарію який розробляють організатори.


alt Страйкбол (на західний манер airsoft) – це стилізовано-воєнізована командна гра яка симулює військові дії (прошу не плутати із пейнтболом, це різні речі!). Історія створення цієї гри веде до післявоєнної Японії. На сьогодні ця гра є дуже популярною у всьому світі і набирає величезної популярності в нашій країні. Під час гри відпрацьовуються різноманітні навички ведення локальних бойових дій, військової стратегії та тактики, командної взаємодії, навичок ведення прицільного вогню, і вміння швидко приймати рішення у обставинах максимально наближених до військових дій з метою виконання завдання командою, для загальної перемоги у грі. Зауважу, що страйкбольна зброя один в один схожа на справжню, що додає ще більшої правдивості грі. У страйкболі моделюються різні бойові сценарії гри (захоплення ворожої бази, диверсія в тилу ворога, пошук і знищення терористів, захоплення важливої VIP персони і доставка її на базу та безліч інших варіантів) , які проходять у різних місцевостях (лісовій, гірській, урбанізованій тощо). Як бачимо сценарії гри можуть бути різноманітні. В середньому гра триває 3 – 5 годин, але є й ігри які тривають і 10-15 годин, або навіть 2-3 доби! Все це залежить від сценарію який розробляють організатори.

Зараз страйкбольний бум добрався і до нашого рідного міста Радивилова . Вже є майже десяток озброєних страйкбольною зброєю. Повним ходом йде організація команди з усіма витікаючи ми звідси нюансами. Вже є створено і запущено Інтернет сайт про радивилівський страйкбол, де усі бажаючі можуть ознайомитись із правилами вступу та гри, із статутом команди, з гравцями, графіком тренувань й ігор та багато іншого.

Як правило місце збору команди на гру чи тренування вивішується на страйкбольному сайті м.Радивилова http://airsoft.radyvyliv.net/ де все розписується, на яке число, на яку годину, і невеличкий план заходів які передбачаються на грі чи тренуванні.

Страйк – це чудова можливість відчути і поринути в реальне бойове військове життя. В процесі гри учасники отримують навики маскування, тихого та непримітного переміщення, орієнтуванню на місцевості, метанню гранат, зачистки приміщень, основних принципів організації оборони і розвитку атак, снайперської підготовки. Страйкбол дозволяє суміщати активний, цікавий та спортивний відпочинок із максимальним викидом адреналіну та яскравих і незабутніх емоцій, яких у нашому житті дуже не вистачає. Ця гра дає можливість забути про всі проблеми повсякденного життя, відірватись від життєвих переживань та сірої буденності…Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *