Pages

Categories

Search


Відкриття Радивилівського страйкбольного сезону

by
Квітень 17, 2008
НОВИНИ
No Comment

Страйкбол 3 травня 2008 року в суботу в нашому місті буде проводитись знакова подія, щоправда закритого типу. Саме на цю дату буде припадати відкриття страйкбольного сезону в нашому рідному місті Радивилові. Певного значущості додає той факт, що на відкриття до нашої страйкбольної команди, під назвою «Ш.Т.У.Г.», приїде команда з м.Рівного «10 легіон», яка займається цим видом мілітарі-спорту вже 2 роки. Ігрова територія планується розміром десь на 3-4 квадратних кілометри, місце проведення гри не відоме, оскільки гра є закритою для того, щоб не постраждали сторонні люди. Адже страйкбол це не дитяча гра, і поранення там серйозні є випадки, що аж доходить до крові. Але саме завдяки своїй серйозності в неї грають від 18 років і далі. Є навіть команда на теренах держави, що складається з чоловіків 42-45 років і які всі воювали в Афганістані! Загалом на грі буде близько 20 страйкерів і це лише початок! Плани на майбутнє більш грандіозніші!

Страйкбол3 травня 2008 року в суботу в нашому місті буде проводитись знакова подія, щоправда закритого типу. Саме на цю дату буде припадати відкриття страйкбольного сезону в нашому рідному місті Радивилові. Певного значущості додає той факт, що на відкриття до нашої страйкбольної команди, під назвою «Ш.Т.У.Г.», приїде команда з м.Рівного «10 легіон», яка займається цим видом мілітарі-спорту вже 2 роки. Ігрова територія планується розміром десь на 3-4 квадратних кілометри, місце проведення гри не відоме, оскільки гра є закритою для того, щоб не постраждали сторонні люди. Адже страйкбол це не дитяча гра, і поранення там серйозні є випадки, що аж доходить до крові. Але саме завдяки своїй серйозності в неї грають від 18 років і далі. Є навіть команда на теренах держави, що складається з чоловіків 42-45 років і які всі воювали в Афганістані! Загалом на грі буде близько 20 страйкерів і це лише початок! Плани на майбутнє більш грандіозніші!

На грі планується присутність кореспондентського корпусу нашого сайту та однієї із місцевих газет, для висвітлення неординарної події нашого міста. Зауважимо також, що наша команда почала популяризувати наше місто і по Україні, завдяки реєстрації на форумі Федерації Страйкболу України своєї команди «Ш.Т.У.Г.». Отже наше місто вже є на «страйкбольній мапі» держави, де є представники майже з усіх областей України.

Руслан Бормовий aka Executor


no Responses

  1. Ant0ha1

    Серпень 15, 2008, 04:17:57

    Спасибо очень полезная инфа для меняЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *