Pages

Categories

Search


Так народжуются легенди. Розвідник “Звіробій”

Так народжуются легенди. Розвідник “Звіробій”

Виходець з Дубенського району, Рівенської області з позивним «Звіробій» наробив галасу на весь ДНР. Боєць наразі воює в складі спеціального розвідувального підрозділу ЗСУ під Маріуполем. У ніч на суботу в складі диверсійної групи «Звіробій» знищив склад боєприпасів терористів у Набережному. За цю диверсію терористи вже пообіцяли 30 тис. дол.

Серед терористів паніка, бо 20 тонн їх озброєння освітили небо, спаливши заживо чимало окупантів. За голову сміливця вже призначено нагороду не в рублях, гривнях, чи ДНРівських “фантиках”, а в грошах проклинаємої окупантами Америки, в котрій вони самі отримують платню.

Так народжуются легенди Вихідець з Дубенського району, Рівенської області з позивним «Звіробій» наробив галасу на весь ДНР. Боєць наразі воює в складі спеціального розвідувального підрозділу ЗСУ під Маріуполем.

У ніч на суботу в складі диверсійної групи «Звіробій» знищив склад боєприпасів терористів у Набережному. За цю диверсію терористи вже пообіцяли 30 тис. дол. в заміну на голову українського бійця, передають Патріоти України. «У засідках Звіробій вичікував 23 дня, коли терористам привезуть «гумконвой». І нарешті дочекався.

Вночі терористи розвантажили два КамАЗи, заповнені артилерійськими боєприпасами і протитанковими ракетами. Це як мінімум 20 тонн. Феєрверк був в півнеба. Точна кількість загиблих сепаратистів невідома», – розповідають побратими зухвальця.

Також наголошується, що за знищений склад Звіробій «отримав на горіхи» від рідного начальства за те, що порушив норми безпеки і наблизився занадто близько, ближче ніж на 500 метрів. «Зате тепер на їх ділянці фронту тихо. А в сепарів – кіпіш. Вони явно не очікували такого повороту. Згідно радіоперехоплення, за голову Звіробоя вже дають 30 тисяч доларів», – повідомляють блогери. Крім цього, кілька тижнів тому наш герой Звіробій знищив сепаратистського танка Т-64.

 Джерело: http://patrioty.org.ua


no Responses

  1. Виталий

    Березень 8, 2015, 20:11:06

    молоток!!! вот это герои наши…а не штабные продажные предателиЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *