Pages

Categories

Search


Оновлено графік відключень електроенергії у Радивилівському р-ні

by
Грудень 18, 2014
РАДИВИЛІВЩИНА
No Comment

\"\"    Енергетики просять споживачів з розумінням ставитися до складної ситуації, що склалася, максимально обмежити споживання електроенергії, особливо у години пікових навантажень…

8:30 – 10:30, 15:45 – 17:45

  •     Понеділок с.Батьків, Дружба, Н.Українка,Башарівка, Пріски,Перенятин, м.Радивилів(частково) с.Немирівка, Гаї.Левя-тинські.
  •     Вівторок    с.Круки, Копані, Адамівка, К.Дача, Засів. Перенятин, Старики, Підлипки, Стоянівка, Казмірі, Підзамче, Грвнівка, Пустоівання, Рудня, Жовтневе, Іванівка, Гаї Ситенські, Грядка, Дубини, Козин, Зарічне, Іващуки, Білогорівка, Гаї, Гусарі, Коти, АЗС с.Ситно, Опарипси, Бугаї-вка.
  •     Середа    с.Пляшевка, Острів, Пляшева, Солонів, Теслугів, Хотин, Гоноратка, Полуничне, Загребелля, Рідків, Митниця, Коритно, Срібно, Барання, Ситнол, Заміщина, Карпилівка, Бондарчуки, Табачуки, Сестратин, Безодня.
  •     Четвер    м.Радивилів(частково) с.Біла Криниця,Крупець, Михайлівка, Гнильче, Ситно, Гаї Ситенські.
  •     П’ятниця    м.Радивилів(частково) с.Левятин, Опарипси, Немирівка с.Крупець.
 
    В планах можуть бути зміни в залежності від навантажень в Об’єднаній енергетичній системі України в Рівненський області.
    Якщо споживача було вимкнено на відповідний час у відповідний день, таким чином вимкнення відбуватиметься і надалі наступні тижні до зняття ситуації надзвичайного стану в енергетиці України.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *