Pages

Categories

Search


Засудили чоловіка, який стріляв у собак, а поранив сусідку

by
Лютий 16, 2015
РАДИВИЛІВЩИНА
No Comment

\"\"  Влітку минулого року 50-річний Дмитро з Радивилівського району вирішив
позбутися бродячих псів. Взяв рушницю і пішов стріляти. Але не побачив
сусідку, яка поралася на городі і поцілив у неї.

  Влітку минулого року 50-річний Дмитро з Радивилівського району вирішив позбутися бродячих псів. Взяв рушницю і пішов стріляти. Але не побачив сусідку, яка поралася на городі і поцілив у неї. Того дня 64-річна Віра з села Ситне працювала на городі. Рідні почули постріли. Повибігали з будинку.
  Жінку відразу госпіталізували у райлікарню. Медики спершу не могли поставити діагноз, адже постріл прийшовся у спину, а кровотеча була внутрішньою.
  Вже у реанімаційному відділенні зрозуміли, що у жінки кульове поранення. Побачили ушкодження діафрагми та шлунку. Видалили селезінку. Втім, стан пенсіонерки погіршився, у неї стався інсульт і її перевели в обласну лікарню. Пенсіонерка вижила, але потребує догляду.
  Дмитро сам зізнався, що стріляв, але запевняв, що поранив сусідку ненароком.  Державний обвинувач з прокуратури просив суд покарати чоловіка двома роками обмеження волі. Суд погодився з позицією прокурора, але водночас застосував до підсудного 76 статтю Кримінального кодесу України, та призначив йому півтора роки іспитового строку. Також чоловік має компенсувати 50 тисяч гривень потерпілій.
  Цей вирок суду оскаржила і потерпіла, і засуджений. Перша вважає, таку компенсацію надто мізерною, а другий — навпаки переконаний, що вона надто великою. Отож ставити крапку у цій справі ще не час.
 
 Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *