Pages

Categories

Search


Працівники МНС провели навчання мешканців Радивилівського району правилам пожежної безпеки

by
Лютий 23, 2015
РАДИВИЛІВЩИНА
No Comment

\"\"   З метою попередження пожеж та трагічних наслідків, працівниками
районного сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області проведено
відпрацювання житлового сектору. Робочою групою в складі працівників
Радивилівського районного сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області,
соціальних працівників

    З метою попередження пожеж та трагічних наслідків, працівниками районного сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області проведено відпрацювання житлового сектору. Робочою групою в складі працівників Радивилівського районного сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області, соціальних працівників, дільничого інспектора міліції було охоплено наступні населені пункти: Немерівку, Гаї-Левятинські, Батьків, та м.Радивилів.
    Метою такого відпрацювання є попередження виникнення пожеж, покращення протипожежного захисту житлового фонду та навчання населення правилам пожежної безпеки в побуті у зимовий період. У ході відпрацювання здійснені подвірні обходи помешкань осіб, що відносяться до групи підвищеного ризику: самотніх осіб похилого віку, багатодітних сімей, громадян, які зловживають спиртними напоями, неблагополучних сімей, інвалідів та тих, що потребують соціальної підтримки. Вищезгаданим громадянам вручено листівки, плакати та пам\’ятки з правилами пожежної безпеки в побуті у зимовий період. Ще під час рейду рятувальники звертали увагу господарів на стан пожежної безпеки в житлових будинках, тобто, в якому стані електропроводка, димоходи, печі тощо.
    Радивилівський районний сектор ГУ ДСНС України у Рівненській області звертається до усіх мешканців з проханням бути уважними та обережними у поводженні з вогнем, а також при користуванні опаленням, електропобутовими та газовими приладами. Дбайте про свою безпеку та безпеку ближніх! У разі виникнення пожежі чи надзвичайної ситуації негайно телефонуйте за номером 101.
 
 
Радивилівський районний сектор
ГУ ДСНС України у Рівненській області
 Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *