Pages

Categories

Search


Піротехніки успішно знешкодили чотири гранати та одну протитанкову міну.

by
Лютий 24, 2015
РАДИВИЛІВЩИНА
No Comment

\"\"   Під час планових робіт по чистці водопропускної споруди поблизу с.
Рудня-Почаївська, було виявлено одну гранату РГ-42 та три гранати Ф-1 часів Другої Світової Війни..

    23 лютого групою піротехнічних робіт Головного управління ДСНС у Рівненській області було успішно знешкоджено одну гранату РГ-42 та три гранати Ф-1 часів Другої Світової Війни, які було виявлено під час планових робіт по чистці водопропускної споруди поблизу с. Рудня-Почаївська, Радивилівського району, в районі 76 кілометру залізничної колії Красне-Здолбунів. Цього, ж дня піротехніки ГУ ДСНС знешкодили одну протитанкову міну ТМ-62 яку було виявлено під час проведення робіт з очищення стічної канави в місті Здолбунів по вул. Шевченка.

   Шановні громадяни! Під час земляних робіт будьте пильними та обачними, адже вибухонебезпечні  предмети можуть знаходитись всюди де проходили бойові дії: у полі та городах, у лісі та парках, у річках та ставках, будівлях та підвалах, на території колишніх полігонів, а особливо слідкуйте за дітьми, попередьте їх про небезпеку яку являє собою звичайний, на перший погляд, шматок застарілого металу. В разі виявлення підозрілого предмету схожого на боєприпас необхідно негайно сповістити найближче розташований орган виконавчої влади, наприклад: сільську (міську) раду, дільничного міліціонера, пожежно-рятувальну службу ДСНС за телефоном «101».

   При знаходженні вибухонебезпечного предмета категорично забороняється: брати їх до рук, наносити по ним удари, робити спроби розібрати або переносити з місця на місце, кидати їх в вогнище або розводити над ним полум’я, збирати та здавати їх як металобрухт.

   Пам’ятайте що краще попередити біду, ніж ліквідувати її наслідки.

 

ГУ ДСНС України у Рівненській областіЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *