Pages

Categories

Search


Продовжується робота з підтримки Збройних Сил України та солдатів із Радивилівщини

Продовжується робота з підтримки Збройних Сил України та солдатів із Радивилівщини

by
Лютий 25, 2015
РАДИВИЛІВЩИНА
No Comment

Спільними зусиллями громадськості, місцевих органів влади, підприємств та приватних підприємців району продовжується робота з підтримки Збройних Сил України та солдатів із Радивилівщини, які захищають територіальну цілісність та незалежність країни.

За період з 19 по 25 лютого 2015 року на благодійний рахунок Радивилівської районної організації Товариства сприяння обороні України на потреби української армії надійшло 3610,00 грн., зібраних працівниками районного будинку культури під час проведення благодійних виїзних концертів; 690,00 грн. від Пляшевської ЗОШ І-ІІІ ст.; 1000,00 грн. від СФГ «Джерела»; 200,00 грн. від ФГ «Корнет» та 618,00 грн. від Пукас Таїси.

Так, жителька с.Немирівки Таїса Михайлівна, відома всім  Радивилівчанам за участю у програмі «Розсміши коміка», у своєму поважному віці самотужки організувала збір коштів на потреби військових і, вочевидь, продовжуватиме робити цю важливу справу й надалі. Крім того, за сприяння місцевого підприємця Сергія Ульянова на потреби батальйону «Горинь» в зоні АТО, де, зокрема, несуть службу 5 наших земляків було відправлено сонячну батарею. Завдяки роботі фотомодулю, цей агрегат можна використовувати для освітлення бліндажів та паралельній зарядці пристроїв потужністю 20В, наприклад, для підзарядки мобільних телефонів у польових умовах. Загальна вартість комплектуючих з подарованого бійцям пристрою складає близько 120 дол. США. І це лише кілька із багатьох прикладів безпосередньої допомоги жителів району нашим бійцям.

Загалом станом на 25.02.2015 року Координаційним штабом Радивилівського району з допомоги армії зібрано 244993,00 грн. З них 240726,00 грн. витрачено на: придбання 2 монокуляр (окулярів нічного бачення), 40 бронежилетів, 66 пар берців, 78 комплектів військової форми, 52 бушлатів, 48 комплекти термобілизни, 3 комплекти наколінників і налокітників «Mil-Tec», 25 балаклав, 11 спальних мішків, 3 надувних матраци, 3 каремати, 15 пар рукавиць, 7 тактичних ліхтариків, 10 плащів/дощовиків, гумові чоботи, 2 бензопили із запасними деталями та мастилом, 3 комплекти слюсарних інструментів та запчастин для ремонту військової техніки; матеріальну допомогу сім’ям мобілізованих жителів Радивилівського району; витрати на доставку адресних посилок. Станом на 25 лютого на благодійному рахунку Радивилівської районної організації Товариства сприяння обороні України залишилось 4267,00 грн.

За результатами засідання Координаційного штабу від 25 лютого залишок коштів на благодійному рахунку Радивилівської районної організації ТСОУ вирішено спрямувати на першочергові потреби учасників АТО із Радивилівщини, про які Координаційному штабу повідомили волонтери Алла Іванівна Стояновська та Ірина Іванівна Перетятко. А це, зокрема: тактичні окуляри, термобілизна, спальний мішок, бінокль, штурмовий рюкзак, домкрат та набір ключів для ремонту військової техніки.

Після чого, за пропозицією Ірини Перетятко, яку підтримали інші члени Координаційного штабу, було прийнято рішення провести районну акцію «Врятуємо життя нашим солдатам!», в рамках якої планується забезпечити індивідуальними аптечками учасників АТО із Радивилівщини. А для того, щоб закупити 50 аптечок із індивідуальними перев’язочними пакетами, бандажами, джгутами-турнікетами та кровоспинними і обезболюючими препаратами за попередніми підрахунками необхідно близько 50 тис. грн. З урахуванням того, що сьогодні більше як 100 жителів Радивилівщини призванні до Збройних Сил України захищати суверенітет та територіальну цілісність держави, Координаційний штаб просить усіх мешканців району долучитися до акції «Врятуємо життя нашим солдатам!».

Надати свою посильну допомогу українській армії може кожен з нас! Реквізити: Р/Р 26003301575437, ЄРДРПО 35882914, ВАТ Ощадбанк, м.Рівне, МФО 333368, отримувач: Радивилівська районна організація Товариства сприяння обороні України. Крім того, збір коштів на потреби учасників АТО продовжують громадськість, територіальні громади та приватні підприємці Радивилівщини. Зокрема, у Радивилівському районі розміщені опечатані Радивилівською районною організацією ТСОУ точки збору коштів на індивідуальні аптечки та ліки бійцям із Радивилівщини.

З питань організації надання допомоги учасникам АТО звертайтесь в Координаційний штаб підтримки української армії. Телефон для довідок: (096) 86-96-798 – волонтер Стояновська Алла Іванівна.

РРДАЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *