Pages

Categories

Search


Ціна питання 1,5 км відсутності дорожнього покриття

Ціна питання 1,5 км відсутності дорожнього покриття

by
Березень 5, 2015
РАДИВИЛІВЩИНА
No Comment

Через відсутність відрізку шляху Козин-Кам’яна Верба-Онишківці-Кременець жителі Радивилівського району мають платити в рази дорожче, щоб добратись до м.Кременець чи м.Тернопіль. Їм необхідно спочатку добратись в м.Дубно, а тоді вже з Дубна їхати в м. Кременець. Або їхати в м.Радивилів і з відти їхати в м.Кременець.

Транспортне сполучення Козин-Кам’яна Верба-Онишківці-Кременець так і не відбулося. Не зважаючи на постійні обіцянки чиновників. До прикладу, ще у 2012 році у м.Радивилів приїжджали поважні гості з області такі, як: присутні Кічатий Юрій Святославович – голова Рівненської обласної ради, Чуприна Олександр Петрович – заступник голови Рівненської обласної ради, Бернадський Олег Васильович (тепер Ляшко) – голова Радивилівської районої ради. І всі вони в один голос обіцяли, що відрізок дорожнього покриття Козин-Кам’яна Верба-Онишківці-Кременець буде зроблено. Відстань бездоріжжя всього 1,5 км, між селами Кам’яна Верба і Онишківці. При цьому всьому, що с.Онишківці відоме своїм джерелом святої Анни і є туристичне привабливе для вірян і прихожан.

І саме через відсутність цього відрізку шляху жителі Радивилівського району мають платити в рази дорожче, щоб добратись до м. Кременець чи м. Тернопіль. Їм необхідно спочатку добратись в м.Дубно, а тоді вже з Дубна їхати в м. Кременець. Або їхати в м.Радивилів і звідти їхати в м. Кременець.

Є перспективи розвитку туризму, але потрібно покращити дорогу від Козина до Берестечка і зробити сполучення від Козина до Кременця Тернопільської області . Це дасть змогу відкрити ще один туристичний маршрут. Бо саме в с. Пляшева відбувається Міжнародний фестиваль «Встань козацька слава» і тут відбувалась визначна битва під Берестечком.

Причин для того, що цей відрізок досі не зроблений є декілька і жителі місцевих сіл, яким до м. Кременця менше 20 км називають такі:

  •    Відкриваються нові транспортні маршрути і комусь це не вигідно, бо зменшиться транспортний потік, через Дубно і Радивилів.
  •    Відкриються нові магазини та інші придорожні заклади, кафе.
  •    Відкриються нові туристичні об’єкти і стане легше до них добиратись .

А це все гроші та зайва конкуренція. Тому ніхто не дивиться на потреби людей, а роблять те, що їм вигідно.

При тому, що значна кількість студентів вчиться в м. Кременець та м. Тернопіль. І для них і не тільки них це додаткові складнощі і витрачання більше часу в до їзді до тих місць. І зайві фінансові витрати, коли б їх можна було скоротити в рази . Деяким жителям до м.Кременця виходить дорожче добратись ніж до міста Рівне маршруткою про тому, що приблизна ціна 26 – 30 грн. Бо потрібно їхати в Радивилів або в Дубно. А тоді з відти в м. Кременець. І ціна питання 1,5 км дорожнього покриття. І цей шлях не тільки покращив би транспортне сполучення, а й збільшив би потік та розвиток туризму на джерело Святої Анни, що в селі Онишківці. У село Пляшева де відбувався Бій під Берестечком. І у саме місто Кременець, яке є доволі історичне, туристичне та архітектурне привабливе. А чому це не робиться і не зроблено, бо обіцянки ще від незалежності України лунають про це дорожнє сполучення не відомо? Запитаймо у місцевих чиновників чому це не робиться?

 Іван ДолюкЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *