Pages

Categories

Search


На трасі Київ-Чоп поновлюють дорожні знаки

На трасі Київ-Чоп поновлюють дорожні знаки

by
Березень 16, 2015
РАДИВИЛІВЩИНА
No Comment

На сьогодні, від моменту введення в експлуатацію Київ-Чоп, деякі дорожні знаки під впливом природних факторів втратили свої фото – й колориметричні характеристики та погано читаються водіями під час руху. В зв’язку з цим, дочірнім підприємством «Рівненський облавтодор» проводяться роботи з реставрації та відновлення дорожніх знаків.

На території Рівненської області, в рамках підготовки доріг загального користування до проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу «Євро-2012», було проведено капітальний ремонт автомобільної дороги державного значення М-06 Київ-Чоп. Крім того, згідно проекту організації дорожнього руху, було встановлено усі необхідні дорожні знаки, бар’єрне огородження, нанесено горизонтальну розмітку, влаштовано пішохідні переходи, перехідно-швидкісні смуги. І все це задля безпеки водіїв та комфорту дорожнього руху.

Однак, на сьогодні, від моменту введення в експлуатацію ділянки км 259+592 – км 434+230 автодороги Київ-Чоп, деякі дорожні знаки під впливом природних факторів втратили свої фото – й колориметричні характеристики та погано читаються водіями під час руху. В зв’язку з цим, дочірнім підприємством «Рівненський облавтодор» проводяться роботи з реставрації та відновлення дорожніх знаків. Так, станом на 01.03.2015 р. поновлено понад 250 знаків. Роботи тривають в Радивилівському та Дубенському районах.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *