Pages

Categories

Search


Небезпечні знахідки Другої світової війни не дають аграріям спокою

Небезпечні знахідки Другої світової війни не дають аграріям спокою

by
Березень 27, 2015
РАДИВИЛІВЩИНА
No Comment

Поблизу Радивилова на сільськогосподарському полі під час проведення земляних робіт було виявлено 21 вибухонебезпечний предмет часів Другої Світової війни. Небезпечне місце було взято під охорону працівниками міліції.

24 березня поблизу міста Радивилів на сільськогосподарському полі під час проведення земляних робіт було виявлено 21 вибухонебезпечний предмет часів Другої Світової війни. Небезпечне місце було взято під охорону працівниками міліції.

На наступний день, на місце події прибула група піротехнічних робіт ГУ ДСНС України у Рівненській області. Фахівці встановили, що це касетні авіабомби СД-1 часів Другої Світової війни. В ході обстеження прилеглої території було додатково виявлено ще 78 боєприпасів цього ж маркування та одну запалювальну авіаційну бомбу. Загалом було виявлено 99 касетних авіабомб СД-1 німецького виробництва та радянську авіабомбу.

Слід додати, що касетні бомби – авіабомби і артилерійські снаряди, складаються з виштовхувального заряду і сотень вибухонебезпечних малих бойових елементів. Ці елементи розкидаються великою територією. Радіус ураження понад 200 метрів. Далеко не всі з них вибухають при ударі. Нерідко вони залишаються в бойовому стані багато років, представляючи загрозу для мирного населення.

Того ж дня, групі піротехніків поступила заявка у село Крупець цього ж району. У  приватному господарстві під час проведення земляних робіт було виявлено 1 вибухонебезпечний предмет. Під час обстеження території було виявлено 1 мінометну міну калібром 82 мм та 1 гранату РГД-33 часів Другої Світової війни.

26 березня піротехніки ДСНС всі виявлені боєприпаси вивезли на спецавтомобілі у безлюдне місце та успішно знешкодили.

 ГУ ДСНС України у Рівненській областіЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *