Pages

Categories

Search


Рятувальники провели рейд під гаслом “Збережемо ліси від пожеж”

Рятувальники провели рейд під гаслом “Збережемо ліси від пожеж”

by
Квітень 22, 2015
РАДИВИЛІВЩИНА
No Comment

З  метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення щодо запобігання пожеж у лісах та паркових зонах пройшов спільний рейд рятувальників Радивилівського районного сектору ГУ ДСНС та працівників ДП Радивилівського лісгоспу. В рамках заходу вогнеборці нагадали населенню про основні правила протипожежної безпеки під час відпочинку в лісах та паркових зонах, надавали рекомендації щодо організації безпечного відпочинку тощо. Крім того, відпочиваючим було надано інформаційні матеріали.

Крім того, учасники рейдової групи перевірили стан пожежної техніки і боєготовність пожежних дружин лісгоспів, утримання території лісництва, прилеглого залізничного полотна і ліній електропередач біля лісосмуг, а також наявність наглядної агітації та спеціальних шлагбаумів, які категорично забороняють заходити до лісу.

Як говорять самі лісники, основною проблемою, через яку в основному виникають пожежі – це ігнорування нашими громадянами правилами та застереженнями про заборону відпочинку в лісі під час пожежонебезпечного періоду. Люди у вихідні все одно ходять до лісу, де організовують відпочинок, вживають спиртні напої, палять багаття… А як відомо навіть від невеличкого недопалку може згоріти весь ліс. Результати перевірки Радивилівського лісництва показали: у цілому лісництво готове до пожежонебезпечного періоду, лише їхнім працівникам необхідно частіше проводити обходи своїх угідь, а у вихідні та святкові дні залучати до цього представників міліції.

Радивилівський районний сектор ГУ ДСНСЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *