Pages

Categories

Search


Керівника поліції Львова оштрафували за перевищення швидкості біля Радивилова

Керівника поліції Львова оштрафували за перевищення швидкості біля Радивилова

Громадська організація “Варта-1”, активісти якої спільно з правоохоронцями долучаються до забезпечення охорони порядку у Львові, 27 серпня у Facebook повідомила про перевищення Зозулею швидкості 26 серпня.

“26 серпня, приблизно 23:30, на трасі Львів – Київ біля Радивилова Рівенської області, було зупинене авто, яке перевищило швидкість на 50 км/год. Працівники ДАІ авто зупинили, за кермом виявився керівник поліції Львова Юрій Зозуля, який стверджував, що запізнювався на нараду”, – йдеться у повідомленні.

“Після дискусії, на водія працівники ДАІ склали протокол. Зі слів свідків, активістів з міста Рівне, працівники ДАІ при складанні протоколу сказали: пане Юрію, всі то всі!”, – додає “Варта-1”

У СГЗ УМВС у Рівненській області не мають інформації про другий випадок перевищення скорості Зозулею і припускають, що йдеться про той самий випадок.

Як відомо, 20 серпня, близько 16:00, з припаркованого біля корпусу Львівського державного університету внутрішніх справ з автомобіля “Субару” Юрія Зозулі невідомі, розбивши скло у дверцятах, викрали два ноутбуки та планшет.

ВСЕЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *