Pages

Categories

Search


Риболовля на ставку “Молодіжний”

Риболовля на ставку “Молодіжний”

by
Вересень 7, 2015
РАДИВИЛІВЩИНА
No Comment

До редакції Radyvyliv.net надійшов лист із таким текстом:

“Наші профі-рибалки щупака, виганяють рибаків і не дають ловити рибку. А в деяких випадках навіть погрожують фізичною розправою, хоча самі ловлять сітями що карається законом. Попрошу адмінів сайту викласти ст. 47 Водного кодексу України, Пункт 5 для загального ознайомлення всім рибалкам любителям.”

Саме мова йшлася про ставок “Молодіжний”  (Новий ставок)
На прохання дописувача розміщуємо повний зміст статті 47 Водного кодексу України.

Стаття 47. Право загального водокористування

Загальне водокористування здійснюється громадянами для задоволення їх потреб (купання, плавання на човнах, любительське і спортивне рибальство, водопій тварин, забір води з водних об’єктів без застосування споруд або технічних пристроїв та з криниць) безкоштовно, без закріплення водних об’єктів за окремими особами та без надання відповідних дозволів.

З метою охорони життя і здоров’я громадян, охорони навколишнього природного середовища та з інших передбачених законодавством підстав районні і міські ради за поданням центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері розвитку водного господарства, центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення, обласних, Київської, Севастопольської міських державних адміністрацій, органу виконавчої влади Автономної Республіки Крим з питань охорони навколишнього природного середовища та інших державних органів встановлюють місця, де забороняється купання, плавання на човнах, забір води для питних або побутових потреб, водопій тварин, а також за певних підстав визначають інші умови, що обмежують загальне водокористування на водних об’єктах, розташованих на їх території.

Місцеві ради зобов’язані повідомляти населення про встановлені ними правила, що обмежують загальне водокористування.

На водних об’єктах, наданих в оренду, загальне водокористування допускається на умовах, встановлених водокористувачем, за погодженням з органом, який надав водний об’єкт в оренду.

Водокористувач, який узяв водний об’єкт у користування на умовах оренди, зобов’язаний доводити до відома населення умови водокористування, а також про заборону загального водокористування на водному об’єкті, наданому в оренду.

  Якщо водокористувачем або відповідною радою не встановлено таких умов, загальне водокористування визнається дозволеним без обмежень.

http://zakon4.rada.gov.ua

 Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *