Pages

Categories

Search


На Радивилівщині скажений кіт покусав 6-річну дівчинку

На Радивилівщині скажений кіт покусав 6-річну дівчинку

by
Листопад 13, 2015
РАДИВИЛІВЩИНА
No Comment

У селі Острів Радивилівського району скажений кіт покусав 6-річну Соломію Масюк. Дівчинку госпіталізували до районної лікарні.

«Соломія бігла з двору до хати. Коли відчинила двері, перед нею вскочив наш кіт. Дочка хотіла викинути його на вулицю, бо тато сердиться, як тварин в дім пускаємо. Тільки простягла до нього руки, кіт схопив її за середнього пальця. Соломія сильно розплакалася. Вдома була лише бабуся, подумала, що дитина порізала руку, бо сильно лилася кров. Коли з’ясували, що сталося – подзвонили сільському фельдшеру. Лікар порадила відвезти кота на експертизу, перевірити чи не скажений, – розповідає мама дівчинки Ольга Масюк. – Першого дня кицькали по всій вулиці, але знайти не змогли. Наступного дня сам прийшов до двору. З комірчини взяла старе рядно й накинула на нього. Потім віднесла в металеву клітку. Погодувала й стали чекати ветлікаря. На вид кіт був геть слабий, чахлий. За кілька годин – здох».

Кіт приблудився до Масюків рік тому.

«Після проведених експертиз, лікарі підтвердили у кота сказ. Дитину відразу відправили до районної лікарні. Там Соломійці зробили вакцинацію, – продовжує мама. – Після того, що трапилося, дочка стала боятися тварин. Як бачить кота чи собаку, відразу ховається за мене. Просить йти від них геть».

«Ймовірно, сказом кота заразила хвора лисиця. Неподалік від нашого села є ліс. Восени лисиці часто лізуть до нас в двори. Кусають тварин, крадуть курей, – зазначає Ольга Миколаївна. – Мали ще двох домашніх котів. Та переживали, що теж інфіковані. Було дуже шкода, та попросили ветлікаря їх приспати. Трупи – спалили».

Соломію Масюк лікують.

 

 

03656.com.uaЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *