Pages

Categories

Search


Запрацював інтернет-сайт Радивилівської об’єднаної громади

Запрацював інтернет-сайт Радивилівської об’єднаної громади

by
Травень 19, 2016
РАДИВИЛІВЩИНА
No Comment

На сайті є такі головні розділи: «Офіційні документи», «Корисні посилання», «Історична довідка», «Керівництво», «Регуляторна діяльність», «Депутати», «Публічна інформація», «Запобігання корупції», «Державні закупівлі», «Містобудівна документація», «Новини», «Фотогалерея», «Картка громади».

Як повідомили в Офісі реформ в Рівненській області, започаткували цей інформаційний вісник ще в Радивилівській міськраді старого формату, однак тепер він набуває нового значення і має шанс здобути більш широку читацьку аудиторію за рахунок громад сіл чотирьох колишніх сільрад, які разом з міською і створили об’єднану громаду.

Редакція сайту планує оперативно висвітлювати всі події, якими живуть місто Радивилів і села, і обговорювати проблеми, які потребують уваги депутатського корпусу та усіх радивилівців – жителів територіальної громади. Це має посприяти утвердженню демократичних засад її існування і життєдіяльності.

Матеріали сайту можна переглядати однією з 7-ми мов (із зрозуміли вадами комп’ютерного перекладу тексту), щоправда, при перемиканні на іншу мову повернутися назад до української треба ще вміти, знайшовши вгорі сторінки малопомітну кнопку «Показати оригінал». Є можливість виводити на екран тексти збільшеними шрифтами – для зручності читання.

Вже працюють усі розділи та рубрики сайту. Розміщена інформація про депутатів, міського голову, офіційні документи та корисні посилання. Наповнена і фотогалерея.

Адреса сайту: radyvylivrada.gov.uaЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *