Pages

Categories

Search


Дбаючи про жителів району

Дбаючи про жителів району

by
Лютий 2, 2017
РАДИВИЛІВЩИНА
No Comment

Відповідно до листа Рівненської обласної ради щодо зміни і встановлення меж Демидівського та Радивилівського районів Рівненської області голова районної ради Володимир Кондик, заступник голови ради Андрій Гуменюк, голова райдержадміністрації Олег Ващук та начальник відділу освіти райдержадміністрації Тетяна Шуст здійснили робочу поїздку до Пляшевської сільської ради з метою роз’яснення депутатам сільської ради положень діючого законодавства, переваг та недоліків процесів децентралізації на території району. Зокрема, довели позицію депутатів районної ради не змінювати межі Радивилівського району.

Згодом делегація відвідала Пляшевську загальноосвітню школу, яка потребує ремонту покрівлі та усієї системи теплопостачання. Вивчивши дану проблему, представники районної влади рекомендували переобладнати діючу котельню з газу на тверде паливо.

Також вдалося вирішити питання підвезення дітей до дитячого садочка з с.Пляшева до с.Острів, в результаті чого покращиться наповнюваність дітей дошкільного навчального закладу.

 

РРДАЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *