Pages

Categories

Search


Свято Перемоги назавжди залишиться в наших серцях та в нашій пам’яті

Свято Перемоги назавжди залишиться в наших серцях та в нашій пам’яті

by
Травень 15, 2017
РАДИВИЛІВЩИНА
No Comment

Ми низько схиляємо голови перед ветеранами, які , не шкодуючи власного життя , захищали рідну землю.

Родини Ярошуків з села Орепи (Новоград-Волинський р-н, Житомирська обл.) висловлюють велику вдячність голові Бугаївської сільської ради ( Радивилівського р-ну, Рівненської обл.) Креселюку Валентину Андрійовичу, секретарю – Пукас Ларисі Олександрівні, завідуючій місцевим будинком культури Інні Володимирівні за встановлення меморіальної дошки загиблим воїнам, в тому числі нашому дідусю, прадіду Ярошуку Павлу Прокоповичу .Який, разом з іншими солдатами , в далекому 1944 році героїчно загинув, визволяючи Червоноармійськ (нині Радивилів) Рівненської обл. від німецьких загарбників.

Наш дід пройшов бойовий шлях іще починаючи з фінської війни . Воював в 10-му гвардійському стрілковому полку , 287-ої Новоград-Волинської дивізії під командуванням генерал-майора Н.І. Панкратова, яка входила до 24 стрілецького корпусу (курував Н.І.Кірюхін). А командував армією генерал Пухов М.П.

Ярошук Павло Прокопович брав участь у визволенні рідного міста – Новоград-Волинського. А тоді вже, в січні, 1944 р. наша армія під командуванням М П. Пухова погнала ворога на захід, визволяючи такі міста як Корець, Рівно, Почаєво… І 19 березня, дійшовши до Радивилова, вийшли на лінію зіткнення з ворогом .Запеклі бої тривали до 30 березня 1944 року.

Дідусь і багато його земляків , побратимів загинули в бою, відстоюючи рідні землі. Це такі, як : Мешківський Федір Петрович (с.Бігунь, Овручський р-н.), Маргун Семен Кузьмович (с.Гульськ, Нов-Вол.р-н), Кузьменко Дем’ян Петрович (с.Киянка, Нов-Вол. р-н ), Сидоренко Андрій Іванович (с.Соколи, київська обл.), Іванченко Ігнат Леонтійович (Харківська обл.), Головач Петро Семенович (с. Кадовщина, Народницький р-н), Самчук Петро Констянтинович (с.Кропивня, Нов-Вол.р-н), Бобер Тарас Савович (с.Гульськ,Нов-Вол р-н) і багато інших воїнів-патріотів, що загинули в тих боях за Радивилівські землі.

І ще раз висловлюємо слова вдячності працівникам Бугаївської сільської ради за сприяння у пошуках, організацію, проведену роботу та за їх щирість, людяність і доброту.

І ми, нове покоління, ніколи не забудемо подвигів наших дідів, прадідів, адже завдяки їм ми живемо на цій землі!

 

Онука Ярошук Світлана ВолодимирівнаЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *