Pages

Categories

Search


Редактором районки став Василь Семеренко

by
Лютий 24, 2012
РАДИВИЛІВЩИНА
No Comment

\"\"В ході засідання шістнадцятої сесії Радивилівської райради шостого скликання прийнято рішення з 30 питань організаційного, фінансового, соціального та господарського характеру, зокрема: Про звіт щодо виконання Програми соціального і економічного розвитку Радивилівського району за 2011 рік; Про звіт щодо виконання районного бюджету за 2011 рік; Про Програму соціального і економічного розвитку Радивилівського району на 2012 рік; Про розміри надання грошової допомоги громадянам, які опинилися в скрутному матеріальному становищі; Про районні програми, внесення змін до програм; Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік; Про інформацію щодо виконання рішень від 29.07.2011р. «Про Статут комунального підприємства «Дитячий санаторно-оздоровчий комплекс «Веселка» Радивилівської районної ради та від 23.12.2011р.№229 «Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад району цілісного майнового комплексу ССОК «Веселка». Більшістю голосів (29 – за, 4 проти) було затверджено заступника редактора районної газети «Прапор перемоги» Василя Семеренка на посаду редактора. У районній пресі він з 1984 року.

\"\" В ході засідання шістнадцятої сесії Радивилівської райради шостого скликання прийнято рішення з 30 питань організаційного, фінансового, соціального та господарського характеру, зокрема: Про звіт щодо виконання Програми соціального і економічного розвитку Радивилівського району за 2011 рік; Про звіт щодо виконання районного бюджету за 2011 рік; Про Програму соціального і економічного розвитку Радивилівського району на 2012 рік; Про розміри надання грошової допомоги громадянам, які опинилися в скрутному матеріальному становищі; Про районні програми, внесення змін до програм; Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік; Про інформацію щодо виконання рішень від 29.07.2011р. «Про Статут комунального підприємства «Дитячий санаторно-оздоровчий комплекс «Веселка» Радивилівської районної ради та від 23.12.2011р.№229 «Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад району цілісного майнового комплексу ССОК «Веселка».

    Більшістю голосів було також затверджено заступника редактора районної газети «Прапор перемоги» Василя Семеренка (на фото) на посаду редактора.  У районній пресі він з 1984 року. Закінчив факультет журналістики Львівського університету імені Івана Франка.

    З ініціативи депутатів районної ради прийнято звернення до Кабінету Міністрів України, Рівненської обласної державної адміністрації та Рівненської обласної ради щодо продовження будівництва газопроводу високого тиску від с.Опарипси до с.Підзамче.


no Responses

  1. Васька Хитрун

    Березень 11, 2012, 00:43:58

    Номенклатурника на номенклатурника, оце так реформа.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *