Pages

Categories

Search


В Радивилівському районі підбито підсумки роботи за 2012 рік.

by
Січень 23, 2013
РАДИВИЛІВЩИНА
No Comment
\"\"    15 січня було підбито підсумки роботи Служби цивільного захисту в Радивилівському районі Територіального управління МНС України в Рівненській області за 2012 рік.
    Підбиття підсумків пройшло під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Віктора Гетьмана, взяли участь помічник начальника Територіального управління з питань взаємодії з органами державної влади, ЗМІ та зв’язків з громадськістю Територіального управління МНС у Рівненській області підполковник служби цивільного захисту Козак В.В., начальник служби цивільного захисту в Радивилівському районні Територіального управління підполковник служби цивільного захисту Ткачук Г.Є. 

\"\"    15 січня було підбито підсумки роботи Служби цивільного захисту в Радивилівському районі Територіального управління МНС України в Рівненській області за 2012 рік.
   Підбиття підсумків пройшло під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Віктора Гетьмана, взяли участь помічник начальника Територіального управління з питань взаємодії з органами державної влади, ЗМІ та зв’язків з громадськістю Територіального управління МНС у Рівненській області підполковник служби цивільного захисту Козак В.В., начальник служби цивільного захисту в Радивилівському районні Територіального управління підполковник служби цивільного захисту Ткачук Г.Є.  Відкриваючи нараду, заступник голови районної комісії з питань ТЕБ та НС Віктор Гетьман зазначив: «Рік, що минув, у плані техногенно-екологічного навантаження для Радивилівського району був відносно напруженим. Проте, завдяки злагодженій роботі та професійним діям усіх відповідних служб та відомств вдалося втримати під контролем ситуацію у сфері цивільного захисту населення та території району    Про стан реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення у 2012 році доповів начальник державного пожежно – рятувального підрозділу ТУМНС майор служби цивільного захисту Богдан Гетьман. Зокрема, він зазначив, що протягом минулого року завдяки злагодженій роботі на всіх рівнях вдалося утримати контрольовану оперативну обстановку на території Радивилівського району та досягнути позитивних результатів з основних показників. Так, протягом 2012 року пожежно-рятувальні підрозділи Радивилівського гарнізону (ДПРЧ-19- та ДПРП-5) області виїжджали за сигналом \”ТРИВОГА” 116 разів, що становило 1 виїзд на 3 доби, із них ДПРЧ-19 -85 виїздів, ДПРП-5 – 31виїзд.
    На протязі 2012 року ДПРЧ-19 9 разів брав участь у наданні допомоги іншим службам левова частка яких припала на грудень місць, де впродовж 16-18 грудня під час несприятливих погодніх умов довелося вивільняти автомобілі із снігових заметів та підвозити продукти харчування людям що знаходилися в полонених снігом автомобілях .
    У свою чергу помічник начальника Територіального управління з питань взаємодії з органами державної влади, ЗМІ та зв’язків з громадськістю Територіального управління МНС у Рівненській області Віктор Козак, доповів присутнім про шляхи реорганізації Міністерства надзвичайних ситуацій та Державної інспекції техногенної безпеки у Державну службу України з надзвичайних ситуацій. Пан Віктор Козак озвучив основні вимоги керівництва держави, щодо забезпечення цивільного захисту населення і територій країни та пріоритетні завдання ДержНС на 2013 рік. Оцінюючи роботу служби цивільного захисту Радивилівського району відзначив високий рівень готовності підрозділу ТУ МНС до виконання завдань за призначенням.

     

Василь Казмірук
Заступник начальника ДПРЧ-19Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *