Pages

Categories

Search


З наступного року на Рівненщині буде поліція

З наступного року на Рівненщині буде поліція

by
Серпень 11, 2015
ПАТРУЛЬ
No Comment

Народні депутати Олександр Дехтярчук і Василь Яніцький минулого тижня звернулися до заступника міністра внутрішніх справ Екатерини Згуладзе як куратора створення в Україні нової патрульно-постової служби та національної поліції.

У листі йдеться про корумпованість місцевої міліції, як приклад наведено ситуацію з нелегальним видобуванням бурштину. Нардепи просять прискорити реформування правоохоронних органів на Рівненщині. І включити область у перелік тих, де якнайшвидше запровадять патрульно-постову службу нового зразка та національну поліцію. Окрім того, просять Згуладзе прислати у Рівне фахівців, які б ефективно боролися з організованою злочинністю та корупцією.

У четвер прем’єр-міністр Арсеній Яценюк повідомив: незабаром у Рівненській області оголосять набір поліцейських. Набір у поліцію у Рівному триватиме у вересні-жовтні, опісля будуть навчання, і до роботи, обіцяють, поліцейські приступлять у січні-лютому 2016 року. У поліцію перейдуть також слідчі та карний розшук міліції, але цих працівників, перш ніж призначати, перевірять.

РВЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *