Pages

Categories

Search


Страйкбольний турнір «Bodygard Team 2013» /Оновлено! Фото+відео/

by
Жовтень 29, 2013
ВІДПОЧИНОК
No Comment
\"\"        27 жовтня цього року у Радивилові проходив страйкбольний турнір по аналогії із міжнародними турнірами по практичній стрільбі IDPA, IPSC та турнірами тілоохоронців. Це вже другий рік поспіль наша команда організовує такі, досить цікаві і свого роду професійні турніри на які приїжджають із інших областей! Так, наприклад, цього року в гості до Радивилова за перемогою приїхали: «10 легіон» м.Рівне, «Койоти» м.Броди, «Терен» м.Тернопіль, в останній момент через форс-мажорні обставини не змогла приїхати команда «СМЕРШ» із м.Луцька.

        27 жовтня цього року у Радивилові проходив страйкбольний турнір по аналогії із міжнародними турнірами по практичній стрільбі IDPA, IPSC та турнірами тілоохоронців. Це вже другий рік поспіль наша команда організовує такі, досить цікаві і свого роду професійні турніри на які приїжджають із інших областей! Так, наприклад, цього року в гості до Радивилова за перемогою приїхали: «10 легіон» м.Рівне, «Койоти» м.Броди, «Терен» м.Тернопіль, в останній момент через форс-мажорні обставини не змогла приїхати команда «СМЕРШ» із м.Луцька.
 
(фотографії клікабельні)

Страйкбольний турнір «Bodygard Team 2013» /Оновлено! Фото+відео/  Страйкбольний турнір «Bodygard Team 2013» /Оновлено! Фото+відео/

Страйкбольний турнір «Bodygard Team 2013» /Оновлено! Фото+відео/  Страйкбольний турнір «Bodygard Team 2013» /Оновлено! Фото+відео/

Страйкбольний турнір «Bodygard Team 2013» /Оновлено! Фото+відео/  Страйкбольний турнір «Bodygard Team 2013» /Оновлено! Фото+відео/

Страйкбольний турнір «Bodygard Team 2013» /Оновлено! Фото+відео/  Страйкбольний турнір «Bodygard Team 2013» /Оновлено! Фото+відео/

 

    Команди взяли участь у шести вправах, загальний результат яких і мав визначити переможця. Чотири вправи було групових змаганнях, які виконували 4 бійці із кожної команди, одна вправа на турнірі була парна і одна індивідуальна (лише один член команди згідно жеребу міг взяти в ній участь). Боротьба була дуже запеклою, адже вправи, у порівнянні із минулим роком, значно ускладнились! Так наприклад, цього року було додано вправи із роботою по мішенях у темних кімнатах, де без тактичного ліхтаря нічого й було робити. Також була вправа де мішень можна було «знищити» лише пострілом в голову і в жодному випадку не зачепити «штрафні зони» які могли взагалі дискваліфікувати команду у даній вправі тощо.

    Боротьба точилась за кожну секунду! Кожна команда намагалась все робити не лише швидко, але й правильно, оскільки за різні «проколи» нараховувались процедурні штрафи. Так, наприклад, одна із команд одну із вправ виконала за 32,54 «чистих» секунди, найшвидше за усіх! Але в заліку по цій вправі посіла лише третє місце. Оскільки заробила 8 секунд штрафу. А команда яка виконала цю ж вправу за 33,15 секунди посіла перше місце оскільки не заробила жодної штрафної секунди!

    По результатам турніру Чемпіоном стала страйкбольна команда Ш.Т.У.Г. із м. Радивилова! Склад переможців: командир команди – Бормовий Руслан, заступник командира – Пукас Богдан, сержант – Бахішев Максим, рядовий боєць – Мірошніков Св’ятослав. Нагадаю, що минулого року команда із нашого міста посіла 2-ге місце. Чемпіоном у 2012 році були хлопці із Рівного, команда «10 легіон».

    Друге місце у команди «Терен» (м.Тернопіль), 3-тє «10 легіон» (м.Рівне), 4-те «Койоти» (м.Броди). Але у парній вправі перемогу здобули тернополяни, а наші хлопці стали лише третіми. Перемога у індивідуальній вправі із пістолетом, де згідно жеребу виступав лише один представник із кожної команди, дісталась командиру команди «10 легіон» Дмитру Бикову.

    Для статистики, час витрачений на виконання усіх шести вправ, у команд, виглядав так:
1 місце – Ш.Т.У.Г – 4 хв. 11 сек. (з яких 46 секунд це процедурні штрафні секунди).
2 місце – «Терен» – 5 хв. 01 сек. (в т.ч. 1хв. 41 сек. – штрафного часу).
3 місце – «10 легіон» – 6 хв. 05 сек. ( з цього часу – штраф 2 хв. 44 секунди).
4 місце – «Койоти» – 6 хв. 43 сек. ( з яких 2 хв. 57 сек. – штрафний час).

     Команди за перемогу у своїх дисциплінах отримали дипломи переможців, і що саме радісне, що ці дипломи роз’їхались у різні міста, згідно виграних дисциплін, що свідчить про незаангажованість турніру і справедливу боротьбу. Оскільки судді були із 3-ох різних команд і все було на виду, учасники були в рівних умовах і перемога здобувалась у: важкій, виснажливій, нервовій,запеклій та по дружньому агресивній боротьбі.

    Турнір завершився, але наступного року буде новий і можливо буде вже і новий чемпіон? А цього року вітаємо наших земляків із Радивилова, страйкбольну команду Ш.Т.У.Г., із заслуженою перемогою!

    Команда Ш.Т.У.Г. дякує за сприяння і допомогу в організації турніру Голові СК «Імпульс» Забрідному Володимиру Сергійовичу.


    P.S. Команда Ш.Т.У.Г. проводить набір у свої ряди нових членів. Вимоги досить жорсткі, тому вступ до лав команди не простий, але це того вартує! Контактні телефони: (093) 435-78-08, (050) 352-05-32, (093) 513-37-57.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *