Pages

Categories

Search


Гарна новина для велолюбителів – вагон велосипедовоз. Але поки не у Радивилівському напрямку /фото/

Гарна новина для велолюбителів – вагон велосипедовоз. Але поки не у Радивилівському напрямку /фото/

by
Травень 20, 2016
ВІДПОЧИНОК, КОРИСНЕ
No Comment

Львівська магістраль сьогодні відправила у перший рейс новинку для українських колій – переобладнаний вагон-велосипедовоз.  Зі Львова до Мукачевого наразі єдиний в Україні поїзд, обладнаний для перевезення велосипедів, — електропоїзд №827 — вирішив під пильним наглядом залізничників, пасажирів, журналістів та велолюбителів. Проект, який ‪Львівська залізниця‬ реалізувала спільно з Львівською обласною адміністрацією та велолюбителями, вдалося втілити в життя за неповних три місяці. Усі роботи виконали фахівці Моторвагонне Депо Львів регіональної філії “Львівська залізниця” ПАТ “Укрзалізниця”.
За словами начальника депо Андрія Груника, далі магістраль буде протягом місяця моніторити популярність цієї послуги. Якщо попит буде, на залізниці готові її розширювати.

Додамо, регіональний потяг №827/828 сполученням Львів – Мукачеве – Львів відправляється зі Львова щоденно о 07:10 год. та прибуває у Мукачеве об 11:15 год. Зворотно потяг вирушає о 16:40 год. та прибуває до Львова о 20:45 год. На шляху прямування потяг зупиняється у мальовничих туристичних пунктах Карпатських гір та Закарпаття: на станціях Карпати, Свалява, Воловець, Скотарське, Лавочне, Славське, Тухля, Гребенів, Сколе, а також на вокзалах Стрия, Миколаєва та Пустомит.
Тепер залізничники лише сподіваються, що велосипедисти акуратно користуватимуться вагонами, утримуватимуть своїх двоколісних друзів у чистоті і піклуватимуться про збереження кріплень.

velo4

veli1

velo2

velo3Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *