Pages

Categories

Search


Оля Цибульська – нова ведуча \”Підйому\”

by
Травень 31, 2011
ВІДПОЧИНОК
No Comment

\"\"    Оля зізналася, що стати обличчям \”Підйому\” – її давня мрія, яка нарешті збулася. Тим не менш, Оля розповідає, що вже точно не збирається знижувати поставлену знаменитою трійкою планку. Тим більше, вона отримала добрі настанови від Олександра, Олі і Сергія.
    – У них такий хвилюючий момент, і мені здалося, що вони мені наче передали естафету, передали свою дитину. Це додає моменту трепетності. Якщо знадобиться, звернуся до Педана, Притули і Фреймут за порадою, – зізналася ведуча, – знаю, вони мені не відмовлять.

    В офісі Нового каналу зараз проходить їхня перша спільна фотосесія.
Їх імена до останнього трималися в секреті! Сьогодні нова трійка ведучих \”Підйому\” приступає до роботи. У Андрія Шабанова, Романа Скрипіна та Ольги Цибульської – перша \”підйомівська\” фотосесія.
\"\"
    Оля
    Навіть імена у нової і колишньої ведучої збігаються. Але за темпераментом вони – абсолютно різні. Оля Цибульська – випускниця першої \”Фабрики зірок\”, на Новому каналі вела \”Кліпси\”, зараз – \”Зону ночі\”, а тепер і \”Підйом\”. Сидячи в гримерці і слухаючи настанови редактора, Оля помітно переживала.
    – Якщо для \”підйомівців\” сьогоднішній день – як випускний бал, то для мене – як вступ в дуже престижний вуз, – посміхається Оля. – Я розумію, що це – вища ліга.
    Ведуча зізналася, що стати обличчям \”Підйому\” – її давня мрія, яка нарешті збулася. Тим не менш, Оля розповідає, що вже точно не збирається знижувати поставлену знаменитою трійкою планку. Тим більше, вона отримала добрі настанови від Олександра, Олі і Сергія.
    – У них такий хвилюючий момент, і мені здалося, що вони мені наче передали естафету, передали свою дитину. Це додає моменту трепетності. Якщо знадобиться, звернуся до Педана, Притули і Фреймут за порадою, – зізналася ведуча, – знаю, вони мені не відмовлять.

Роман
    Роман Скрипін – найстарший у новій трійці і найдосвідченіший телеведучий. Ще в 1996 році Роман був ведучим одного з перших ранкових шоу країни \”Доброго ранку, Україно!\” на УТН.
    – У той час я вів новини ввечері, а вранці був ефір, тому я просто не лягав спати. Оскільки тоді стояли друкарські машинки (принтерів, інтернету не було), потрібно було близько трьох готувати, набирати матеріал, а в 4 ранку вже за мною приїжджала машина розвезення. О 6 ранку треба було знову виходити в ефір. Божевільний графік … – згадує ведучий.
    Роман зізнався: вставати так рано в якості ведучого \”Підйому\” перший час буде складно. Зараз для нього 6:45 (в цей час потрібно бути в студії) – це \”ще глибока ніч\”.
    – Останнім часом я частіше лягаю спати в цей час, – каже новий ведучий. – Тепер буду міняти розпорядок дня.
Коментуючи несподівану зміну іміджу (адже Роман – найкращий політичний оглядач країни), Скрипін зізнається:
   – У житті я не такий, як на екрані, – суворий дядько. Насправді ненавиджу костюми! Мій улюблений стиль – casual. До того ж, в \”Підйомі\” мені не треба буде пояснювати начальнику, чому у мене така зачіска, а не класична, як люблять у інформаційному жанрі. Загалом, тепер мені не треба буде йти на компроміс із собою, – зізнається Роман. – Це і стало визначальним чинником, чому я став ведучим \”Підйому\”.
    Втім, як каже Роман, звичка \”вставати і лягати, читаючи новини\” нікуди не дінеться. В ефірі саме він буде стежити за всіма останніми подіями в Україні та світі.

    Андрій
    Андрій Шабанов – відомий ведучий і генеральний продюсер \”Просто Радіо\”. Каже, що прямий ефір на Новому каналі для нього – телевізійний дебют.
    – Відчуття: мені 14 років і це перший Новий рік без батьків. І ось: \”Синку, ти можеш робити все, що хочеш!\”. Це весела вечірка, конфетті і все таке … – посміхаючись, коментує Андрій. – Я в передчутті чогось великого, світлого, красивого.
    Підібрана команда йому припала до душі. Раніше йому не доводилося працювати ні з Олею Цибульською, ні з Романом Скрипіним. Сам для себе Андрій вже визначив роль в \”Підйомі\” – \”чарівна сволота\”:
    – Роман – \”голос розуму\”. Оля – \”справжня дівчинка\”. А я – повний сарказму, іронії, коротше, \”чарівна сволота\”.
    Андрій вважає, що злагоджена командна робота почнеться через місяць. Поки ж ведучі будуть придивлятися один до одного.
    До речі, як зізнався Андрій, радіостанцію, незважаючи на новий, насичений графік, залишати не збирається.

    Дивіться \”Підйом\” на Новому каналі по буднях о 07:00


Телепростір

 


no Responses

 1. Man

  Червень 12, 2011, 00:02:11

  Згідний, ще не притерлась до Підйому. Але її люблять значна частина українців. А радивилівські кажуть, що вона вискочка і бла-бла… Такі коменти притаманні лише невдахам, що проживуть своє життя безкорисно, без цілі. Можливо Олю ще немає за що любити, але впевнений, вона ще зіграє свою роль в нашій історії. Удачі!

 2. оксана

  Червень 6, 2011, 18:52:04

  цибульська просто отстой!,навряд до неї можна буде привикнути….але будем надіятись ,що з часом привикнемо і до них.Хоча думаю,що до улюблених Педана,Притули Фреймут їм дуже вже далеко!!!

 3. свій

  Червень 3, 2011, 00:00:35

  Tosha от що ти таке пишеш!!!?
  Оля Цибульська прославила себе а не Радивилів! Вона добилася того про що мріяла!

 4. Tosha

  Червень 2, 2011, 09:44:10

  Нормально, wink Оля файно вписується в формат програми. Сподіваємось прославить Радивилів як Фреймут прославила Новий Розділ wink

 5. Сергій

  Червень 1, 2011, 21:40:03

  Як казав панда з мультику "Кунг-фу Панда" це буде "Самый большой отстой за всю историю отстоя"!!!

 6. A-na

  Червень 1, 2011, 16:06:11

  Бачучи цю"вискочку" в ефірі,одразу переключаю!!!!!Настільки переігрує,пригає вище своєї голови,"грає на публіку" що трішки підтошнює…!!!!

 7. свій

  Травень 31, 2011, 22:30:53

  Треба трохи почекати аби нові ведучі адаптувалися під нове амплуа 🙂 Хто зна, може за пів року вони будуть так само веселити як і попередні ведучі 😉

 8. Varyatka

  Травень 31, 2011, 21:25:14

  Згідна на всі 100% !!!!!!!

 9. Tosha

  Травень 31, 2011, 16:12:55

  Постійно щоранку збираючись до роботи дивився підйом, трійка Притула Фреймут і Педан просто БОМБА !!!. wink
  Ну а цих трьох вистачило на три хвилини перегляду sadЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *